lekarz Elżbieta Muszyńska

Ginekolog

Wspaniały lekarz i człowiek. Doktor prowadziła moją ciążę od połowy, gdy zmuszona byłam by zmienić lekarza. Zawsze bardzo kompetentna, zadająca mnóstwo pytań, wywiad powadzony przez panią doktor był najdokładniejszym jaki przeszłam. Pytała nawet, co się nigdy nie zdarzyło, o bliznę na nodze. Ostatecznie nie będziemy rodzić na Żelaznej u Pani doktor, czego bardzo żałujemy, komplikacje zmusiły nas jednak do rodzenia w szpitalu klinicznym. Niezależnie doktor doprowadziła nas do końca ciąży - to wspaniały lekarz i człowiek. Gorąco polecam!

Najwspanialszy lekarz pod słońcem. Pani dr prowadziła dwie moje ciąże, które chociaż były trudne skończyły się szczęśliwie. Mam zdrowe dzieci. Na każdej wizycie dokładnie mnie badała i co najważniejsze, dodawała siły i uspokajała. Dzięki temu ,że pracuje na Żelaznej nie miałam problemu z przyjęciem do tego szpitala. Dziękuję za wszystko.

Pani Doktor, to prawdziwy przyjaciel. Nawet w sprawach innych niż ginekologiczne potrafi pomóc

Pani Doktór jest osobą bardzo ciepłą,miłą i wyrozumiałą. Trafiłam do Doktór Muszyńskiej po stracie Córeczki ( ciąże prowadziłam u innego lekarza) po poradę oraz o opinię na swój temat. Była to dla mnie straszne trudna i bolesna wizyta z punktu widzenia matki która właśnie straciła dziecko. Musiałam opowiedzieć co sie stało a to nei było łatwe. Pani Doktór była jak "Matka" która potraktowała mnie jak przyjaciel a nie jak bez serca lekarz. Dała nadziej na lepsze jutro. Pani Elżbieta jest sensowna i kompetentną osobą.Mnie osobiście podniosła na duchu bardzo i dała cel w życiu. Polecam w 100% Jestem zachwycona jej osobą i jej optymizmem.

Pani Doktor polecam w 100%. Jestem teraz w drugiej ciąży i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Pani Doktor jest bardzo miła, udziela wszelkich pytań i jest ciepła osobą i w dodatku wspaniałym specjalistą. Ja osobiście szukałam lekarza, który nie będzie mnie traktował jak kolejną z listy, a jak pacjentkę, która potrzebuje wsparcia i ludzkiego podejścia. Przeczytałam jedną negatywną opinię o Pani Doktor jednak nie jestem w stanie uwierzyć w to co zostało napisane ponieważ zachowanie Pani Doktor z opisu nie pasuje w ogóle do tego co ja i inne pacjentki widziałyśmy i słyszałyśmy będąc na wizycie i to nie jednej.To jak dwa różne światy. Dodatkowo dla mnie dużym plusem był fakt, iż Pani Doktor pracuje w Św. Zofii, więc jeśli któraś z Was chciałaby tam rodzić to dostanie się tam na 100%.Ja córeczkę urodziłam właśnie tam i nie miałam absolutnie żadnych problemów z przyjęciem mimo, ze w tym czasie rodzących było bardzo dużo i nie przyjmowali wszystkich pacjentek. Po porodzie pani Doktor nas odwiedziła i osobiście wypisała ze szpitala. Nie musiała tego robić, a jednak. Lekarz godny zaufania i będący od początku do końca. Dodam, że poza kwotą wizyty w gabinecie przez całą ciąże nie dopłacałam ani złotówki do porodu, czy też pobytu w szpitalu. Wyjątkowe traktowanie nie było podyktowane niczym innym niż wspaniałym podejściem do pacjenta. A przecież w tym ważnym dla nas okresie o to chodzi :-)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana