3,7
3,9
3,9
3,7

Nie polecam tej lekarki. Chodziłam do niej na zwykłe wizyty kontrolne, podczas których mówiła, że wszystko jest ok. Zgłaszałam nieregularne cykle, ale twierdziła, że to normalne. Po wizycie u innego lekarza okazało się, że nadawałam się na histeroskopię, którą musiałam przejść, ponieważ na swoim usg pani Ewa nie zauważyła oczywistej oczywistości. Może i jest delikatna i miła, ale naprawdę medycznie kompletnie w niczym mi nie pomogła. Nie polecam, szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy.

super lekarka , polecam miła i sie przejmuje, prowadziła moje wszystkie ciąże , lepszej nie znajdziecie

Bardzo miła pani doktor,lecz nie stwierdziła u mnie tego co okazało sie po 2 tygodniach.Miałam prawiemiesiąc krwawienie i o tym informowałam,dostałam tabletki na zatrzymanie krwawienia,a po 2 tygodniach został usunięty mi jajowód.Dziekuję bardzo a naprawdę zaufałam

byłam pierwszy raz bezpłatne u ginekologa w osrodku zdrowia,wizyta jest bezpłatna i niczym sie nie rózni od prywatnej no jedynie ze w prywatnych jest osobna przebieralnia i dodatkowy fartuszek.Nie moge ocenic dokladnie kompetencji lekarza bo sie tylko leczyłam ale jestem zadowolona i wlasciwie leczona wiec zdecydowanie polecam P. Doktor Ewe Gąbale

Ta lekarka prowadziła moją pierwszą ciąże, przez nią omal nie straciłam dziecka. Nie potrafi zrobić dobrze USG i zmierzyć dziecka. w 34. tygodniu na USG twierdziła że dziecko ma 2 kg, pytałam czy nie jest za małe, ale wmawiała mi że jeszcze urośnie i że przecież ja też jestem drobna. Dziecko urodziło się w 35. tygodniu z wagą 1350 g niedotlenione i niedożywione. więc nikomu nie polecam tej lekarki, co z tego że miła i rozmowna, to nie wystarczy.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bielsko-Biała"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Krzysztof Polak