lekarz Grażyna Le Blanc

Medycyna estetyczna

Polecam panią doktor z całego serca. Dokładnie wyjaśniła na czym polega zabieg, doradziła i wysłuchała. Profesjonalne podejście do pacjenta, cierpliwość i wyrozumiałość. Zabieg likwidacji zmarszczek na czole oraz lwiej zmarszczki wykonany super. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam 🙂

Zabieg szybko i sprawnie wykonany . Pani doktor bardzo miła. Indywidualne podejście do pacjenta. Polecam panią doktor.

Zabieg szybko i sprawnie wykonany .

Polecam panią doktor. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Zabieg wykonany profesjonalnie.

Polecam z całego serca Panią Doktor. Tak bałam się zabiegu z niciami PDO ale Pani Doktor tak szybko i sprawnie to zrobiła że nagle było już po. Efekt super wprost rewelacja! Miejsce też piękne, sterylne na wysokim poziomie.

Polecam z całego serca Panią Doktor.
Efekt super wprost rewelacja!
Miejsce też piękne, sterylne na wysokim poziomie.

Ciesze się, że trafiłam na P Doktor Grażynę, najlepiej doradzila mi co do ust i czułam się bardzo zaopiekowana. Usta są tak delikatnie zrobione - tak naturalnie, że mało co widać. Dziekuje!

Polecam Panią Doktor bo jest wykwalifikowanym lekarzem a nie kosmetologiem. Gwarantuje pełen profesjonalizm zabiegów. Indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zabiegi są komfortowe i najwyższej jakości.

Polecam Panią Doktor, przed zabiegiem wszystko mi wytłumaczyła, profesjonalne podejście, a nie pseudo kosmetyczka. Bardzo uprzejma. Gabinet sterylny. Na pewno do niej wrócę i polecam z całego serca. Aneta

Na pewno do niej wrócę i polecam z całego serca.
Aneta

Polecam Panią Doktor z całego serca, uratowała moje usta po wizycie w innym gabinecie!!! Od razu tu apeluję do kobiet aby chodziły na zabiegi wyłącznie do profesjonalistów a nie do pseudo kosmetyczek, bo potem może okazać się że nie da rady już poprawić kogoś fuszerki.

Chciałabym szczerze polecić wizyty u Pani Doktor ponieważ od wejścia człowiek czuje się zaopiekowany, szczegółowo poinformowany o każdym zabiegu. Pani Doktor jest bardzo profesjonalna przy tym bardzo delikatna. Olbrzymia wiedza, którą posiada skutkuje idealnie wykonanymi zabiegami. Trafiłam do Pani Doktor z polecenia i jestem zachwycona że w końcu znalazłam Lekarza z powołaniem.

Polecam Panią doktor z całego serca. Ludzie zaczepiają mnie na ulicy i pytają kto robił mi usta. Czubek nosa i czoło również wyglądają obłędnie. Bardzo dziękuję i do zobaczenia już w krotce.