lekarz Grzegorz Pajuro

Ginekolog

Witam czy doktor przyjmuje na NFZ? Jeśli tak to gdzie dokładnie i ile mniej więcej trzeba czekać. Dziekuje za odp

super i profeska w 100 procentach miły wesoły i delikatny godny polecenia dla wszystkich babeczek

Dzisiaj byłam na wizycie u Dr.Grzegorza Pajuro ,lekarz uprzejmy i ciągle uśmiechnięty, jestem mega zadowolona z takiej wizyty nie spotkałam jeszcze takiego dobrego lekarza :-) polecam go wszystkim kobietą bo jest lekarzem ginekologiem naprawdę godnym zaufania :-)

Byłam na pierwszej wizycie w ciąży w 7 tyg. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Lekarz jest ciągle uśmiechnięty :) wszystko tłumaczy bardzo dokładnie, nigdy jeszcze nie spotkałam tak pogodnego lekarza. Nie ma możliwości krępacji, czy stresu. Wizyta była bardzo komfortowa i przyjemna. Nie mam zamiary zmieniać lekarza:) Gorąco polecam

Pan doktor jest uwielbiany przez pacjentki, ponieważ zasłużył sobie podejściem i zrozumieniem, a przede wszystkim kompetencjami, zaś w szpitalu w Lęborku odniosłam wrażenie (i to nie tylko ja), że w szczególności jeden pan dr usilnie próbuje znaleźć haczyk na dr Pajuro, ale mu to chyba nie za bardzo wychodzi.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Lębork"?

AWIMED Przychodnia Specjalistyczna
Leśnice 20b