lekarz Gustaw Chołubek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Jest rewelacyjny. Prowadził moją ciąże i z kolejnym też idę do niego. Odpowiada na każde pytanie nawet te najgłupsze:) znam wiele przypadkow kiedy to kilku lekarzy robiło usg i było wszystko ok a kiedy on zrobił widział ze cos nie tak i się nie mylił. Goraco polecam

Fajnie, że w cenie są badania podstawowe i że można zrobić je na miejscu :)

Fajnie, że w cenie są badania podstawowe i że można zrobić je na miejscu :)

O KOMPETENCJACH TEGO CZŁOWIEKA NIE MA CO DYSKUTOWAĆ - JEST REWELACYJNY!!!PIERWSZY RAZ NIE CZUJĘ SIĘ JAK KLACZ W STAJNI...OCZYWIŚCIE WARTO TEŻ WSPOMNIEĆ O PERSONELU POMOCNICZYM - PANI KASIA,POŁOŻNA PRACUJĄCA W FAMMEDICA -CZŁOWIEK ZŁOTO!!!ŻYCZYŁABYM SOBIE TAKIEJ OBSŁUGI W PUBLICZNEJ SŁUŻBIE ZDROWIA,A WTEDY UMIERANIE NAWET BYŁOBY ZNOŚNE... AGNIESZKA WOSZCZEK

AGNIESZKA WOSZCZEK

Zdecydowanie polecam, jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pana doktora. Pierwszy raz w życiu trafiłam na takiego lekarza (a wypróbowałam już wielu)i osobiście jestem zachwycona. Na pewno nie zmienię ginekologa. Jak dla mnie - lekarz rewelacyjny.

Lekarz rewelacyjny! Bardzo miły, kompetentny, potrafi rozmawiać z kobietą, tłumaczy, nie robi żadnych problemów, rewelacyjnie robi USG, przede wszystkim znajduje zawsze czas dla pacjentki, najważniejsze jest dobro dziecka.. W cenie wizyty prywatnej jest morfologia i mocz,a wszystkie badania można zrobić na miejscu. Nic dodać nic ująć! Prowadzi moją ciąże z czego bardzo się ciesze mam nadzieje nigdy więcej innego lekarza!!!POLECAM

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin