Hubert Wójtowicz

Ginekolog

Pan Doktor Hubert Wójtowicz prowadził moją pierwszą ciążę i szczerze go polecam. Jest kompetentny i sympatyczny.

Byłam u pana doktora z problemem jajnika okazało się że mam powiększony ból był bardzo duży,ale stwierdził abym nie robiła z siebie osoby chorej i paniki bo nie ma sensu.Był ogólnie bardzo uprzejmy i sympatyczny co mnie w nim zauroczyło.Ale niestety nie dostałam żadnych leków bo nie ma potrzeby.Ja po wizycie odczuwałam czasami ucisk,ale myślałam że to normalne,ale niestety po miesiącu trafiłam do szpitala z ogromnym bólem po paru dniach lekarze pomogli mi i dostałam antybiotyk.Mogło się to skończyć inaczej jakbym wcześniej dostała jakiś lek i nie unikłabym szpitala.Zastanawiam sie cały czas za co zapłaciłam panu doktorowi na wizyte chyba za to że był tak miły bo na pewno nie za pomoc.

Najcudowniejszy lekarz u którego miałam okazję być. Trafiłam do p. Wójtowicza w 21 tyg ciąży i żałuję,że tak późno. Do gabinetu weszłam z narzeczonym, odpowiadał bardzo wyczerpująco na pytania oraz sam od siebie bardzo kompleksowo opisywał różne zjawiska z którymi ma się do czynienia w ciąży. Poświęcił nam naprawdę dużo czasu. Miły, kompetentny i naprawdę godny polecenia lekarz. Oby inni brali z niego przykład.

Miałam przyjemność prowadzić swoją pierwszą ciąże u dr Huberta Wójtowicza w Przychodni na Inflanckiej z czego jestem bardzo zadowolona. Lekarz w sposób fachowy i bardzo przyjazny zawsze potrafił rozwiać wszystkie moje wątpliwości, zlecał badania na czas i bez problemu, kiedy w połowie ciąży poczułam się gorzej, dostałam dużego ciśnienia tętniczego, dostałam zwolnienie. Gdy trafiłam do szpitala na patologię ciąży zaglądał do mnie, mimo, że nie chodziłam do niego prywatnie i nie płaciłam za wizyty był bardzo miły i zawsze miał dla mnie dobre słowo. Po porodzie zapisałam się do niego prywatnie na wizytę kontrolną po porodzie, również jestem bardzo zadowolona i dziękuję za miłe słowa i kompetentne zachowanie. Polecam każdemu, żeby taki lekarz prowadził ciąże młodym kobietom, które jeszcze nic nie wiedzą na temat ciąży, porodu i dzieci..;)

Goraco polecam pana doktora. Jest kompetentny i bardzo sympatyczny. Prowadzilam u niego ciaze.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana