lekarz Jacek Kidoń

Pediatra

Do pewnego momentu byłam zadowolona z lekarza. niestety odkąd dziecko zaczęło częściej chorować ocena bardzo spadła. nie neguję jego wiedzy, niestety z jakiegoś powodu skupia się wyłącznie na leczeniu infekcji bez jej dokładnej diagnozy, nie szuka też przyczyny choroby. Leczenie, niezależnie od objawów, zawsze takie samo: coś przeciwwirusowego plus trzy zawsze te same syropy,mimo uwag, że na moje dziecko nie działają. A ponieważ ostatnio leczenie nie przynosi efektów to po tygodniu czy dwóch antybiotyk,chociaż osłuchowo czysto. prośby o jakiekolwiek badania w celu ustalenia co tak naprawdę jest dziecku są odrzucane, leczone jest w ciemno i zajmuje to coraz więcej czasu, a infekcje są coraz częściej.

Bardzo dobry lekarz polecam go wszystkim .

Bardzo dobry lekarz polecam go wszystkim .

Nie polecam, nawet nie chciało mu się przyjechać do dziecka mimo, że stan zdrowia się pogarszał. Chyba po 3 telefonie polecił wizytę w szpitalu. Źle postawił diagnozę.

Bardzo dobry lekarz,sama jako dziecko korzystalam z jego pomocy, teraz ciesze się, że mogłam skorzystać z pomocy dla synka.Polecam gorąco wszystkim!

Nigdy jeszcze nie pomylił mi się w diagnozie. Rzeczowy, konkretny. Ma mnóstwo pacjentów. Dzieciaki go uwielbiają. Dokładnie wytłumaczy co dolega, jak stosować leki. Moja córka jak miała niespełna miesiąc zachorowała na Klebsiella pneumoniae (ta sama bakteria, na którą zmarła 3 dzieci w Madurowiczu) w jednym z łódzkich szpitali nie została przyjęta więc dr Jacek wyleczył mi ją w domu. Jestem mu dozgonnie wdzięczna. Nie szafuje antybiotykami. Polecam go wszystkim moim znajomym, którzy mają małe dzieci. Jeszcze nikt z moich znajomych nie skarżył się na "naszego" doktora. Zanim przepisałam córkę do dr Kidonia korzystałem z wizyt prywatnych.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Łódź"?

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu

Homeopata
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
90-031 Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Łódź