dr n. med. Jacek Pszeniczny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Bardzo miły i kompetentny lekarz, szybko reaguje na cierpienie pacjenta.Operował mi woreczek, po tygodniu wszystko się zagoiło i nic nie boli. Wszystkim polecam tego lekarza, jestem mu bardzo wdzięczna.

Do Pana Doktora na konsultacje trafiłam z polecenia w recepcji Centrum Medycznego MEDYK na ul. Szopena, po wcześniejszym wykryciu problemu na zdjęciu USG na izbie przyjęć w szpitalu na przeciwko. Wizyta odbyła się po kilku tygodniach oczekiwania, jednak jak się okazało- warto było czekać. Doktor rzeczowo wyjaśnił co jest na zdjęciu i jakie kroki należy podjąć, aby pozbyć się problemu. Wyznaczył szybko termin zabiegu laparoskopowego w szpitalu Pro-Familia wykonywanego na koszt NFZ. Zaraz po odbytym zabiegu Pan Doktor jeszcze dwa razy odwiedził mnie i pacjentów leżących na bloku- za pierwszym razem pytając jak się czujemy, za drugim- podając recepty oraz skierowania do poradni w celu konsultacji pozabiegowych i jeszcze raz chcąc się upewnić, czy wszystko jest w porządku. Po czterech dniach od zabiegu "wykorzystałam" skierowanie i udałam się na wizytę do MEDYKA, Pan Doktor po obejrzeniu ran stwierdził, że już się zagoiły i można ściągnąć szwy (dla mnie był to szok, że tak szybko, ale wszytko ładnie się goi). Polecam wszystkim, którzy szukają bardzo dobrego, rzeczowego i miłego chirurga! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję :)

Bardzo dobry fachowiec, miły uprzejmy, uczynny, Naprawe umie wczuc się w cierpienie człowieka, jest przesympatyczny i reaguje natychmiastowo z leczniem, nie odwleka tylko działa.

super fachowiec, od razu wiedział jaki jest problem. Zapytał czy chce skierowanie na zabieg. Bezproblemowo, fajny, miły, nie ma sie czego krępować przy nim. Super lekarz !

Bardzo polecam Pana Doktora. Jest niezwykle kompetentny i oddany temu, co robi, a w dodatku bardzo miły i przystojny. :)) Wszystko się ślicznie zrasta, dziękuję. :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Rzeszów"?

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul Cegielniana 38