lekarz Jacek Rzęsa

W imieniu żony, która była po krótką konsultacje w sprawie dziecka.Nie uprzejmy, odpowiedź na pytania, jak osoby z piz branży lekarskiej na zasadzie idź już. Wstyd poprostu ,że miedziowe zatrudnia takie osoby.ewidetnie nie to powołanie reasumując omijać z daleka.

Bardzo profesjonalny lekarz.Wykonal mi USG szyi i rozpoznał zwężenie tętnic szyjnych.Uchronil mnie przed udarem.

Bardzo dobry lekarz.Wykonal mi Usg tarczycy i rozpoznał raka.Endokrynolog twierdził,że jestem zdrowa.Jestem po zabiegu w Gliwicach.

Profesjonalny lekarz.Na pierwszej wizycie wykrył u mojego męża tętniaka aorty oraz stwierdził że podejrzewa raka prostaty.Wszystko się potwierdziło.Wszyscy poprzedni lekarze twierdzili że maz jest zdrowy.

Witam, Mój tato od 4 dni wył z bólu kregoslupa, nie mógł się ruszać, chodzić i jeść. Pierwszego nocy, jak to wszystko się zaczęło, przyjechała karetka i przepisali ketonal w zastrzykach i coś w tabletkach. Czwartego dnia, kiedy nie było żadnej poprawy, przybył Pan doktor z wizytą domową i pacjentowi, który cierpi, i powtarzam, nie może chodzić wręcza skierowanie na badania i plastry znieczulające. Stwierdza również że takie schorzenie musi poprostu samo przejść. Kilkanaście godzin później tato przechodzi zapaść, traci funkcje życiowe i tylko przytomne zachowanie brata i przeprowadzona reanimacja ...

Witam,
Mój tato od 4 dni wył z bólu kregoslupa, nie mógł się ruszać, chodzić i jeść. Pierwszego nocy, jak to wszystko się zaczęło, przyjechała karetka i przepisali ketonal w zastrzykach i coś w tabletkach. Czwartego dnia, kiedy nie było żadnej poprawy, przybył Pan doktor z wizytą domową i pacjentowi, który cierpi, i powtarzam, nie może chodzić wręcza skierowanie na badania i plastry znieczulające. Stwierdza również że takie schorzenie musi poprostu samo przejść. Kilkanaście godzin później tato przechodzi zapaść, traci funkcje życiowe i tylko przytomne zachowanie brata i przeprowadzona reanimacja ratują mu życie.
Tyle w temacie.

Przyzwoity lekarz pomógł zdiagnozować mój problem zdrowotny poswiecajac mi czas wykonując mi pilnie usg,mimo ze nie bylam zarejstrowana.Rozpoznał kamicę dróg żółciowych i skierowal do szpitala.

Pełen empatii, miły lekarz ,który postawił mi trafną diagnozę i odpowiednie skierowanie serdecznie polecam.

Pan doktor leczył moja mame..Pełen fachowości,zyczliwosci,ciepła wobec jej cierpienia.Dziękuję bardzo.

W kwietniu tego roku wyczulam zmiane w swojej piersi.Pilnie potrzebowałam pomocy.W przychodni na ulicy Tatrzanskiej panie z recepcji powiedziały mi ,ze dr Rzesa wykonuje Usg.Pan dr bez zadnego problemu wykonal mi USG piersi,pach,brzucha.Powiedzial mi,ze mam zmiane w piersi która wymaga biopsji,że w USG nie mam zadnych przerzutow,pocieszył mnie.wystawil mi tez zielona karte.Jestem już po zabiegu operacyjnym.

Pan Jacek Rzesa z powodu moich boli brzucha wykonal mi nieodplatnie USG brzucha i rozpoznal chloniaka sledziony.Trzy miesiace chodzilam do innych lekarzy i nikt nie potrafil powiedziec co mi dolega.Jest lekarzem pelnym empatii wobec chorych osob.