dr Jacek Zeckei

Pediatra

Pana doktora poznałam w szpitalu w Bytomiu. Niestety trafilam tam i z corka i z synem. Pan doktor jest bardzo rzeczowy, profesjonalny, a przy tym jest bardzo ciepła i serdeczną osobą. Potrafi uspokoić, wytłumaczyć, ma świetny kontakt nawet z najmniejszymi dzieciaczkami. Lekarz z powołania:)

Bardzo polecam Pana dr.Zeckeia jest bardzo dokladny jezeli chodzi o badanie , poswieca tyle czasu ile trzeba dla malego dziecka i nie tylko dla malego . Jest bardzo dokładny wszystko wyjasni i stara sie leczyc bez kuracji antybiotykowej.

Jeden z najlepszych pediatrów na Śląsku. My chodzimy z córkami do poradni do Pana Doktora od 8 lat. Diagnozy zawsze trafne. Badanie dziecka dokładne i szczegółowe. Doktor nie przepisuje nam listy leków, co jest dla nas bardzo ważne. Dzieci jeden raz w życiu miały przepisany antybiotyk, będąc pod opieką doktora Zeckeia! Mimo, że pacjentów u Pana Doktora zawsze jest bardzo dużo - nie tylko z Bytomia, każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu - w poradni jak i na wizytach domowych. Nasze dzieci go uwielbiają. Pełne zaufanie!!! POLECAMY.

Coż, pan doktor 10lat temu powiedział bez badań tak na oko, że moje dziecko jest upośledzone bo ma cechy dysmorficzne, nisko osadzone uszy i zostawił mnie z tą wiedzą na oddziale, stres ogromny, na szczęścue wszystko było i jest ok i mam nadzieję, że doktor już nie feruje takich diagnoz od ręki. Dlatego nie zapomnę go do końca życia mimo iż już tyle czasu minęło i mimo iż mieszkamy daleko od Bytomia.

Lekarz z powołania, w 100% godny polecenia. Pomocny, profesjonalny, zaangażowany oraz wnikliwy. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami, dobrze tłumaczy i od razu widać, że nie traktuje swoich małych pacjentów szablonowo. Dotąd nigdy nas nie zawiódł, można na niego liczyć i być pewnym jego kompetencji, przy tym wszytskim jest bardzo sympatyczny.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Radzionków"?

Przychodnia Lekarska RAD-MED Sp. z o.o.
Gajdasa 1 i 4

11 Listopada 2-4
42-400 Zawiercie
ulica Jaworowa 22
42-603 Tarnowskie Góry
Salezjański Zakład Opieki Zdrowotnej Inspektorii Towarzystwa Salezjańskiego Św. Jana Bosko
ulica Śniadeckiego 1
42-604 Tarnowskie Góry