lekarz Jan Faska

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Lekarz który przedstawia się że jest też specjalistą urologiem lecz nie ma takiej specjalizacji wpisanej jak widzę.Jak dostaje się do niego młoda kobieta to ma gwarantowane nawet 3 wizyty w tygodniu i zafundowane mnóstwo prze różnych badań jak z dobrej wyobraźni.Po 5 wizytach brak przynajmniej wstępnego rozpoznania czy wskazówek.Nawet jest blokada oceny jeśli dasz poniżej 5

Jakieś pół roku temu byłam u dr Faski, ale zostałam potraktowana jakbym sobie wszystko wymyśliła, to co mu opowiadałam to po chwili mnie gasił pytaniami: A na pewno? Co tez pani mówi? Niemożliwe... itp. Mimo, że wizyta długo trwała miałam ochotę wyjść od razu z gabinetu. Nie polecam kobietom ze słabymi nerwami. Jest to jeden z najgorszych lekarzy u których byłam.

Polecam !!!!!!- kompetencja,polaczona z super normalnoscia w pozytywnym znaczeniu biorac pod uwage atmosfere wizyty.Wyjasnia problem i nie stwarza dystansu wobec pacjentki, co daje poczucie Jego kompetencji lekarskiej w dziedzinie ginekologii.Nie odczulam podzialu pomiedzy pacjentkami prywatnymi i tymi z NFZ.

NFZ.

Fantastyczny lekarz i człowiek. Bardzo mi pomógł gdy inni już rozłożyli ręce. Pierwszy tak kompetentny lekarz, jakiego w życiu poznałam. Rozpoznał problem, podjął z miejsca leczenie, poświęcił mi masę czasu. Chodziłam przez lata (do przeprowadzki do innego miasta), miałam okazję poznać nieco lepiej. To, co bywa brane za dystans to po prostu szacunek; to tak rzadkie w kontakcie z lekarzami, że aż czasem trudno rozpoznać ;) Dr Faska psuje sobie wzrok z ciemnym gabinecie tylko po to, aby pacjentki mniej się krępowały nagości (kiedyś go o ten "mrok" zapytałam). To ...

Fantastyczny lekarz i człowiek.
Chodziłam przez lata (do przeprowadzki do innego miasta), miałam okazję poznać nieco lepiej. To, co bywa brane za dystans to po prostu szacunek; to tak rzadkie w kontakcie z lekarzami, że aż czasem trudno rozpoznać ;) Dr Faska psuje sobie wzrok z ciemnym gabinecie tylko po to, aby pacjentki mniej się krępowały nagości (kiedyś go o ten "mrok" zapytałam). To bardzo dużo mówi o nim jako o człowieku.

LEKARZ Z POWOŁANIA , dbający o swoje pacjentki w 100%,nie wyobrażam sobie zmiany lekarz :)

Wciąż poszukujesz "RTG Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita