PZPN - Licencjonowany Lekarz Reprezentacji Polski Juniorów w Piłce Nożnej
ICRS - Członek ...

PZPN - Licencjonowany Lekarz Reprezentacji Polski Juniorów w Piłce Nożnej
FIMS - Członek Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Sportowej
ICRS - Członek Międzynarodowego Towarzystwa Leczenia Chrząstki
Konsultacje - Lekarz Sportowy, Ortopeda - wieloletnie doświadczenie w leczeniu urazów u wyczynowych sportowców, m.in. podczas pracy w Kadrze Polskich Piłkarzy PZPN.
Miniinwazyjne Leczenie - Operacje Zwyrodnienia Kolana, Orthokine - Leczenie Komórkami Macierzystymi, PRP GPS - Czynniki Wzrostu.
USG Interwencyjne - ostrzyknięcia, iniekcje, punkcje, blokady pod kontrolą USG.
Wykonywane Operacje - Artroskopia Kolana, Rekonstrukcje więzadeł ACL, Implanty Łąkotek, Rekonstrukcja Chrząstki, Endoproteza Biodra, Endoproteza Kolana, Chirurgia urazowa - złamania kości).
Chirurgia Rekonstrukcyjna - więzadeł, ścięgien oraz rekonstrukcje chrząstki stawowej.
Badania USG - stawów, mięśni, więzadeł.
Konferencje - uczestnik licznych kursów i konferencji międzynarodowych oraz krajowych.
Więcej ciekawych informacji znajdą Państwo tutaj:

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo

Dobry lekarz, bardzo dobry operator, niestety umiejętności w zakresie diagnostyki dość przeciętne zarówno jeśli chodzi o USG jak i MRI. Nie polecam osobom ze skomplikowanymi schorzeniami stawu kolanowego.

Pan doktor to naprawdę lekarz z powołania. Pomógł mi z moimi problemami, z którymi inni lekarze nie mogli sobie dać rady. Pozdrawiam

Wybitny specjalista w dziedzinie leczenia terapia Orthokine. Nie wysyła od razu pacjenta pod nóż, leczenie operacyjne to dla niego ostateczność. Bardzo uważnie słucha i tranie diagnozuje każdego pacjenta i poświęca mu maksimum swojego czasu. Gorąco polecam, ja już widzę efekty leczenia zwyrodnienia stawów. Ból ustąpił i wracam powoli do normmalnego życia.

Sympatyczny młody lekarz. Mega konkretny i rzeczowy, diagnoza zawsze trafna. W moim przypadku bardzo szybko podjął leczenie, dzięki któremu uniknąłem leczenia operacyjnego. Jestem pod jego stałą kontrolą od roku i z czystym sumieniem mogę go polecić jako specjaliste najwyższej klasy.

Dr Jan Paradowski mimo młodego wieku ma ogromną wiedze i duże doświadczenie. Aż przyjemnie słuchać kogoś, kto tak świetnie zna się na swoim fachu. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam, wiele mu zawdzięczam!

Również uważam, że to wspaniały młody człowiek. Dzięki temu chirurgowi uniknęłam endoprotezy stawu kolanowego.... Jestem po osteotomii kosci piszczelowej. Wspaniały chirurg, dzięki niemu noga wróciła do zdrowia a ja nie cierpię już i wróciłam do normalnego życia. Polecam

Moją mamę też doktor leczył metodą orthokine. Pan doktor chyba jest prekursorem tej metody u nas. Mama od lat cierpiała na zwyrodnienie stawów i dopiero Pan doktor jej pomógł, za co wszyscy jesteśmy mu bardzo wdzieczni.

Świetny fachowiec. Mimo młodego wieku jego wiedza i doswiadczenie są wielkie i robią ogromne wrażenie. Ze stoickim spokojem wyjaśnia wszystkie etapy leczenia, ewentualnej operacji oraz powrotu do formy sprzed zabiegu. Jego wiedza naprawdę imponuje. Z czystym sumieniem polecam dr Jana Paradowskiego

Wybitny specjalista. Bardzo wnikliwie zaznajamia się z problemem pacjenta, szybko stawia trafne diagnozy i od razu podejmuje skuteczne leczenie. Dwa razy byłam przez niego operowana i jestem mu bardzo wdzięczna za poratowanie zdrowia. Panie dr bardzo dziękuje i pozdrawiam.