PZPN - Licencjonowany Lekarz Reprezentacji Polski Juniorów w Piłce Nożnej
ICRS - Członek ...

PZPN - Licencjonowany Lekarz Reprezentacji Polski Juniorów w Piłce Nożnej
FIMS - Członek Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Sportowej
ICRS - Członek Międzynarodowego Towarzystwa Leczenia Chrząstki
Konsultacje - Lekarz Sportowy, Ortopeda - wieloletnie doświadczenie w leczeniu urazów u wyczynowych sportowców, m.in. podczas pracy w Kadrze Polskich Piłkarzy PZPN.
Miniinwazyjne Leczenie - Operacje Zwyrodnienia Kolana, Orthokine - Leczenie Komórkami Macierzystymi, PRP GPS - Czynniki Wzrostu...

Pan doktor to naprawdę lekarz z powołania. Pomógł mi z moimi problemami, z którymi inni lekarze nie mogli sobie dać rady. Pozdrawiam

Wybitny specjalista w dziedzinie leczenia terapia Orthokine. Nie wysyła od razu pacjenta pod nóż, leczenie operacyjne to dla niego ostateczność. Bardzo uważnie słucha i tranie diagnozuje każdego pacjenta i poświęca mu maksimum swojego czasu. Gorąco polecam, ja już widzę efekty leczenia zwyrodnienia stawów. Ból ustąpił i wracam powoli do normmalnego życia.

Sympatyczny młody lekarz. Mega konkretny i rzeczowy, diagnoza zawsze trafna. W moim przypadku bardzo szybko podjął leczenie, dzięki któremu uniknąłem leczenia operacyjnego. Jestem pod jego stałą kontrolą od roku i z czystym sumieniem mogę go polecić jako specjaliste najwyższej klasy.

Dr Jan Paradowski mimo młodego wieku ma ogromną wiedze i duże doświadczenie. Aż przyjemnie słuchać kogoś, kto tak świetnie zna się na swoim fachu. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam, wiele mu zawdzięczam!

Również uważam, że to wspaniały młody człowiek. Dzięki temu chirurgowi uniknęłam endoprotezy stawu kolanowego.... Jestem po osteotomii kosci piszczelowej. Wspaniały chirurg, dzięki niemu noga wróciła do zdrowia a ja nie cierpię już i wróciłam do normalnego życia. Polecam

Wciąż poszukujesz "Specjalista leczenia bólu Kraków"?

Gabinet Krowodrza (Łobzów)
CenterMed
św.Łazarza14
ul. Strzelecka 2
Kraków
Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum