Chirurg Ortopeda Kraków

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

wizyta już od 100

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.
Opinia dodana przez: Marysia

lekarz Mariusz Urban

Ortopeda, Lekarz sportowy

Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne ARTROMED
ulica Reymonta 22

Zdecydowanie polecam. Swietnie podejscie do pacjenta! Wnikliwa analiza problemu. Wg mnie bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie.

ulica Śląska 11/10

Profesor Golec wspanały człowiek otoczył moją siostrę niepełnosprwną z zespłem Dauna opiekę lekarką pomógł znieść trudne chwile w chorobie. Słowa uznania pełen ciepła,miłosci troski dla pacjentów.
Opinia dodana przez: SABINA

lekarz Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne, USG

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Pawelch59@gmail.com

Gabinet konsultacyjny
Pijarska 2
Kraków

Tą drogą pragnę wyrazić wdzięczność dr Kasparkowi za dotychczasowe leczenie.
Ostatnio byłam na kontroli i wszystko jest ok. Oto moja historia. W wieku 23 lat w szpitalu w … (znany śląski ośrodek ortopedyczny) założono mi protezę biodra z powodu zmian zwyrodnieniowych – wcześniej chorowałam na wrodzone zwichnięcie. Przez okres 10lat jeździłam tam regularnie na kontrole, pracowałam, urodziłam dziecko. Niby wszystko było w porządku. Po tym okresie powoli zaczęły narastać dolegliwości ...

Wojciech Szwarczyk

Ortopeda, Chirurg urazowy

Kraków

Byłam u lekarza wiele lat temu, specjalista jakich mało, rzeczowo i co najważniejsze w końcu trafnie. Pytanie takie czy pan doktor może gdzieś przyjmuje prywatnie???

Kraków

Wykonuje Opinie Lekarskie, które są bardzo dobre i rzetelne. Ja dzięki takiej opinii dochodziłam odszkodowania po ciężkim wypadku.

dr Marian Chrobot

Ortopeda, Chirurg urazowy

Kraków

Ja mam wszczepione dwie endoprotezy, jedną robiłam na Modrzewiowej, drugą za pół roku w prywatnej klinice KołoStrzelnicy. Obie endoprotezy wszczepiał dr Marian Chrobot. Jestem bardzo zadowolona, to jest naprawdę wspaniały fachowiec. Zna się na tym co robi. Zaznaczam, ze przed operacjami już nie chodziłam, teraz biegam i nic nie boli. Dziękuję doktorze. Jesteś wspaniały!!!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Andrzej Len

Ortopeda, Chirurg ogólny

Wojewodzki Szpital Ortopedyczny
Krakow,Modrzewiowa(Wola Justowska)
Kraków

Do doktora trafiłam przypadkowo w listopadzie 2008. Miałam wykonane 2 operacje wszczepienia endoprotezy prawego kolana w lutym 2010 lewego w kwietniu 2013. Chodzę,po drugiej czuję się jakbym była wypuszczona z klatki.
Opinia dodana przez: Janina

os. Urocze 2

Bardzo dobry lekarz, szybkie i sprawne załatwienie formalności, właściwa ocena choroby i dobór leków. Byłam wcześniej u dwóch innych lekarzy, którzy nie bardzo wiedzieli jak mnie leczyć i przepisywali leki nie dające żadnej poprawy. Ten lekarz niemal od razu postawił diagnozę, bo prześwietlenia miały być tylko potwierdzeniem. Wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Anna

Chirurdzy ortopedzi w Krakowie