Chirurg Ortopeda Kraków

Chirurg ortopeda Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Traumatolog, Specjalista leczenia bólu

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Po dotkliwym upadku cierpiałam na bóle w kolanie. Ponieważ ból nie ustępował zlecono mi niestety nie przynoszącą rezultatów rehabilitacją. Dopiero niedawno trafiłam na Pana Doktora, który po wnikliwym przeanalizowaniu mojego przypadku stwierdził, że niestety kolano musi zostać zoperowane. Okazało się, że rzepka jest uszkodzona. Muszę przyznać, ze Pan doktor jest świetnym specjalistą i zarazem wspaniałym człowiekiem. Podejscie do pacjenta rewelacyjne, a po operacji wspaniała opieka. Dziękuje bardzo.

Opinia dodana przez: Marysia

lekarz Mariusz Urban

Ortopeda, Lekarz sportowy

Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne ARTROMED
ulica Reymonta 22

Zdecydowanie polecam. Swietnie podejscie do pacjenta! Wnikliwa analiza problemu. Wg mnie bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie.

ulica Śląska 11/10

Profesor jest najlepszym lekarzem u jakiego do tej pory miałam możliwość się leczyć. Wydałam kupę kasy prywatnie zrobiłam nawet rezonans i nikt nie wiedział co mi jest. U profesora wystarczyło 3 minuty żeby mnie zdiagnozował. Był przy mnie cały czas, interesował się i naprawdę szczerze martwił. Za mało mamy takich lekarzy, ale jeśli ortopeda to tylko profesor, naprawde polecam to bardzo ciepły człowiek.

lekarz Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne, USG

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.

Opinia dodana przez: Pawelch59@gmail.com

Gabinet konsultacyjny
Pijarska 2
Kraków

Tą drogą pragnę wyrazić wdzięczność dr Kasparkowi za dotychczasowe leczenie.

Tą drogą pragnę wyrazić wdzięczność dr Kasparkowi za dotychczasowe leczenie.
Ostatnio byłam na kontroli i wszystko jest ok. Oto moja historia. W wieku 23 lat w szpitalu w … (znany śląski ośrodek ortopedyczny) założono mi protezę biodra z powodu zmian zwyrodnieniowych – wcześniej chorowałam na wrodzone zwichnięcie. Przez okres 10lat jeździłam tam regularnie na kontrole, pracowałam, urodziłam dziecko. Niby wszystko było w porządku. Po tym okresie powoli zaczęły narastać dolegliwości bólowe tego biodra, miałam problemy z chodzeniem. Na kolejnej kontroli dowiedziałam się , że „panewka się wyciera i trochę przesuwa i będziemy to obserwować”. Po kolejnym roku zakwalifikowano mnie wstępnie do reperacji, ale kazano przyjechać za kolejne 6 miesięcy z nowymi zdjęciami rentgena. Ból narastał – coś zaczęło przeskakiwać w biodrze. Po kolejnej kontroli wyznaczono mi termin przyjęcia. Pojawiłam się w oznaczonym dniu – do szpitala nie zostałam przyjęta bo „ nie mamy jak tego zoperować”. Wyznaczono mi kolejny termin. W tym momencie udałam się na konsultację do dr Kasparka, który po obejrzeniu zdjęć stwierdził, że operacja jest konieczna, gdyż główka protezy zniszczyła już nawet panewkę metalową. Ponownie zgłosiłam się do szpitala, gdzie byłam po raz pierwszy operowana i znowu nie przyjęto mnie po raz kolejny przesuwając w czasie operację. Wtedy korzystałam już ze zwolnienia z pracy, ponieważ mogłam poruszać się jedynie z kulami. Koniec końców trafiłam na operację do dr Kasparka. Leczenie było długie bo trwało ponad rok czasu. Doktor musiał mi usunąć w całości założoną wcześniej protezę. Bo jak powiedział doszło do „szkody metalowej” z jednej strony oraz całkowitego zniszczenia plastikowej panewki. Po zabiegu pokazał mi całkowicie wytartą panewkę – także tę z metalu (w niej była po prostu dziura !!), co powodowało, że metalowa głowa protezy uszkadzała moja kość. Założono mi namiastkę protezy wydzielającą antybiotyk na kilka miesięcy.
W tym czasie byłam rehabilitowana i co jest ważne schudłam kilkanaście kilogramów. Podczas drugiej operacji miałam naprawiona panewkę – założone jakieś kosze metalowe, przeszczepy z kości i ponownie protezę bez użycia cementu. Po tym zabiegu musiałam leżeć jakieś 4 tygodnie. Potem ponownie rozpoczęłam żmudną rehabilitację. Teraz , po kilku miesiącach odciążania operowanej nogi, chodzę znowu bez kul i bez bólu. Bardzo dziękuję doktorze !
A moja opinia – no cóż po takich przeżyciach doktor Kasparek nie jest już dla mnie jakimś tam specjalistą on jest MOIM LEKARZEM.

Wojciech Szwarczyk

Ortopeda, Chirurg urazowy

Kraków

Byłam u lekarza wiele lat temu, specjalista jakich mało, rzeczowo i co najważniejsze w końcu trafnie. Pytanie takie czy pan doktor może gdzieś przyjmuje prywatnie???

Kraków

Wykonuje Opinie Lekarskie, które są bardzo dobre i rzetelne. Ja dzięki takiej opinii dochodziłam odszkodowania po ciężkim wypadku.

dr Marian Chrobot

Ortopeda, Chirurg urazowy

Kraków

Ja mam wszczepione dwie endoprotezy, jedną robiłam na Modrzewiowej, drugą za pół roku w prywatnej klinice KołoStrzelnicy. Obie endoprotezy wszczepiał dr Marian Chrobot. Jestem bardzo zadowolona, to jest naprawdę wspaniały fachowiec. Zna się na tym co robi. Zaznaczam, ze przed operacjami już nie chodziłam, teraz biegam i nic nie boli. Dziękuję doktorze. Jesteś wspaniały!!!

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Andrzej Len

Ortopeda, Chirurg ogólny

Wojewodzki Szpital Ortopedyczny
Krakow,Modrzewiowa(Wola Justowska)
Kraków

Do doktora trafiłam przypadkowo w listopadzie 2008. Miałam wykonane 2 operacje wszczepienia endoprotezy prawego kolana w lutym 2010 lewego w kwietniu 2013. Chodzę,po drugiej czuję się jakbym była wypuszczona z klatki.

Opinia dodana przez: Janina

os. Urocze 2

Bardzo dobry lekarz, szybkie i sprawne załatwienie formalności, właściwa ocena choroby i dobór leków. Byłam wcześniej u dwóch innych lekarzy, którzy nie bardzo wiedzieli jak mnie leczyć i przepisywali leki nie dające żadnej poprawy. Ten lekarz niemal od razu postawił diagnozę, bo prześwietlenia miały być tylko potwierdzeniem. Wszystkim polecam.

Opinia dodana przez: Anna

Chirurdzy ortopedzi w mieście Kraków