Lekarze Chirurg ortopeda Kraków

lekarz Beata Stanek

Chirurg dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Pani Doktor jest najlepsza!!! To dzięki Niej nasza córeczka po założeniu dystraktorów żuchwy będzie mogła żyć normalnie 💪 Gdy nasz świat runął, Pani Doktor pomogła go odbudować. Dla małego pacjenta zrobi wszystko, co tylko może ❤️ a potrafi wiele... Cudowny człowiek o wielkim sercu i wielkich umiejętnościach. Z całego serca polecam ☺️
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Piotr Szybiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Rezedowa 2/19
31-409 Kraków

Lekarz do którego mam duże zaufanie,bardzo dokładnie bada, zawsze wszystkie moje wątpliwości dogłębnie wytłumaczy bardzo dba o swoich pacjętów .Poświęca dużo czasu pacjentom jest bardzo uprzejmy.Jako pacjent z chorobą nowotworową czuję się bezpiecznie jest kompetentny Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marcin Strzałka

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Frycza Modrzewskiego 2
31-215 Kraków

Wspaniały człowiek, doskonały fachowiec,super podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy przed zabiegiem a także udzieli porad co do dalszego leczenia

lekarz Waldemar Wrażeń

Cieślewskiego 17/75
31-466 Kraków

Ten lekarz robił mi endoprotezy obu bioder . wyszły doskonale. wróciłem do sprawności bardzo szybko Polecam
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Krzysztof Łoboda

ulica Borkowska 25D/24
30-438 Kraków

Wspaniały mądry lekarz , spokouny , zabieg wykonany perfekcyjnie . Opieka na oddziale super . Pozdrawiam

dr Janusz Warmus

szpital jana pawła
31-202 Kraków

Znakomity lekarz i wspaniały człowiek!Uratował mi życie i naprawił to,co popsuli jego poprzednicy-partacze z Kopernika40!Wzór lekarza!!! Pacjent-Jacek W.08.06.2011r.
Opinia dodana przez: JACK

dr Ewa Zalewska

Ortopeda dziecięcy

MEDICINA
Kraków

Przemila, wyjatkowo cierpliwa lekarka, taka jak dla dziecka powinna byc. Na razie korygujemy nasze wady, nie sa powazne ale jednak wymagaja korekty. ziobaczymy jak nam pojdzioe leczenie pod okiem pani dr. Na razie wzbudza zaufanie

lekarz Piotr Wałęga

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Prof.Walega,jest wspaniałym lekarzem,w 2007 byłam operowana przez Prof.Walege i niezyjacego niestety już Prof.Hermana,Choruje na Leśniewskiego Crohna,to ciężka choroba,ale dzięki takim lekarzom,można żyć, Jest Pan wspaniały,szkoda tylko,że Prof.Hermana już nie ma,wzajemnie się uzupelnialiscie. Pozdrawiam Jadwiga
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Maciej Wróblewski

ulica Twardowskiego 59
30-346 Kraków

Operował mi cieśń nadgarstka. Spokój oraz podejście do pacjenta bardzo dobrze wpływa na samopoczucie w trakcie zabiegu. Kompetentny, uprzejmy, bardzo dobry lekarz. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: tpd

lekarz Mirosław Garlicki

Chirurg ogólny, Transplantolog

os. Witkowice Nowe
31-234 Kraków

Witam. Opinie o dr Garlikim mam jak najlepsza. 22lata temu przeszczepial serce mojemu mezowi Markowi. Mój maz zmarl 2.03.2016r., ale dzięki dr Garlickiemu miał przedluzone zycie o 22 lata. Były to lata dla nas szczęśliwe i jestem bardzo dr Garlickiemu wdzieczna, za wszystko.
Opinia dodana przez: kinga

lekarz Wacław Lipczyński

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kryniczna" - Medycyna Prewencyjna i Przeciwstarzeniowa
ulica Lotnicza 3
31-463 Kraków

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam
Opinia dodana przez: br

lekarz Rafał Solecki

os. Witkowice Nowe
31-234 Kraków

Dr Rafał Solecki to wyjątkowy "prawdziwy" lekarz, wyjątkowy Człowiek (przez duże "C"). Swoją kulturą, cierpliwością, spokojem, bezpretensjonalnością, uważnym wysłuchaniem, serdecznością, w naturalny sposób buduje w pacjencie tak ważny stan zaufania i bezpieczpieczeństwa. Pan Doktor to wysokie zawodowe kompetencje, gotowość do pomocy, szlachetna postawa, "Lekarz- serce". Była pacjentka Aleksandra I.
Opinia dodana przez: Aleksandra I.

dr n. med. Artur Oberc

Ortopeda dziecięcy

Gabinet Prywatny w Krakowie
Kosocicka 6/3
Kraków

Nie zapeszając, mieliśmy szczęście w nieszczęściu trafić z problemem wyrośli chrzęstno-kostnej na nodze syna właśnie do Pana Doktora Artura Oberca. Od pierwszego kontaktu Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie sympatyczny,rzeczowy,z empatią i zrozumieniem podchodził zarówno do syna jako pacjenta jak i do nas jako rodziców. Jeśli ktoś trafił do szpitala dziecięcego w Prokocimiu to ogólny harmider,walka z rejestracją, papierologią rozdrażniony personel i "lawina" rozdrażnionych ,przestraszonych i zagubionych pacjentów. ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Miron Sowa

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Lekarz poświęca dużo czasu na badanie i wytłumaczenie przebiegu zabiegu i późniejszej rehabilitacji. Lekarz godny polecenia.

Tomasz Gąsior

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Puszkarska 7H
30-644 Kraków

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Dzięki niemu byłam w stanie pójść na Sylwestra choć 30.12 złamałam wyrostek kręgosłupa. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył co mi jest, co mam robić, jak zażywać leki żeby w miarę normalnie chodzić. Poza tym był bardzo wyrozumiały, nawet wtedy, kiedy zbytnio nie chciałam się poddać badaniu, bo każdy ruch sprawiał ból. Trudno oceniać mnie kompetencje lekarza, ponieważ miałam z nim kontakt tylko na izbie przyjęć, ale ...
Opinia dodana przez: Asenata

Krzysztof Miśkowiec

Oddział Kliniczny Ortopedii i Rehabilitacji oraz Poradnia Urazowo-Ortopedyczna Szpitala Uniwersyteckiego
31-501 Kraków

W ubiegłym roku los zetknął mnie z leka- rzem profesjonalistą o ujmującym sposobie bycia. Jest nim ortopeda Krzysztof Miśkowiec. Podjął się u mnie operacyjnej korekty wadliwie zrośniętej kości nadgarstka, która dawała szansę na 100 procentową sprawność ręki. Korekta -w pełni udana-była ryzykowna choćby ze względu na mój wiek; mam 65 lat. TEMU doktorowi zawdzięczam, że mam obie pełnosprawne ręce. Dzięki Ci Doktorze.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Bogdan Łosicki

ulica Kluczborska 56/29
31-271 Kraków

To MISTRZ na pierwszy rzut oka powierzchowniak za to glebia duszy i wiedzy to pelny patriotyzm lekarski. To jeden z niewielu w tej branzy------ pozdrawiam MD
Opinia dodana przez: maurycy

lekarz Jan Kulig

ul. Lubicz 25/7
31-504 Kraków

Witam jestem synem pana Profesora proszę o umieszczenie aktualnych danych kontaktowych (link poniżej) na Państwa stronie, gdyż nie są one umieszczone w komplecie. Piotr Kulig http://krk-info.pl/gabinetjk/
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Wojciech Cichoń

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Pan dr Cichoń jest lekarzem z powołania i o ogromnej wiedzy. Pełen profesjonalizmu, spokojnie i bardzo zrozumiale wyjaśniał mi przebieg choroby mojego męża, konsultował przebieg leczenia, informował o alternatywnych możliwościach. Dzięki jego wiedzy i pomocy wiele razy uspokajaliśmy się z mężem i wiedzieliśmy na czym stoimy. Jesteśmy bardzo wdzięczni i gorąco polecamy.
Opinia dodana przez: Dr. Joanna Grzywa-Holten

lekarz Michał De Lubicz Jaworowski

ulica Poznańska 8/1U
30-012 Kraków

Pan Doktor jest wyjątkowym lekarzem, idealnym do trudnych przypadków. Uratował mi nogę po całkowitym zerwaniu ścięgna Achillesa. jest osobą pełną pasji i oddania w tym co robi, a przy tym ma fantastyczny kontakt z pacjentem. Reasumując, wielkim szczęściem w nieszczęściu jest trafić w fachowe ręce Pana Doktora. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości, bo my pacjenci potrzebujemy takich wspaniałych lekarzy. Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Anna