Lekarze Chirurg ortopeda Kraków

{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Uprzejmość i profesjonalizm a przy tym zdroworozsadkowe podejście. Dodatkowy plus za świetne podejście do dzieci, nawet tych trudnych!

dr Adam Wójcik

św.rafała
Kraków

Bardzo dobry lekarz i specjalista, świetnie operuje pęcherzyki żółciowe i przepukliny, dba o pacjenta i jego zdrowie,godny polecenia
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Maciej Frączek

POLSKIE CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ VOTUM
ulica Golikówka 6
30-723 Kraków

Jest bardzo kompetentnym lekarze. Potrafi swoją wiedza i rozmowie rozwiać wszelkie wątpliwości pacjenta.

dr hab. n. med. Zbigniew Darasz

Chirurg onkolog

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie
31-115 Kraków

Dr Zbigniew Darasz to wybitny lekarz. Od pierwszego spotkania czułam, że mój tata jest w dobrych rękach. Mój tata miał operację usunięcia tarczycy. Już od pierwszego spotkania z Dr wiedziałam, że jesteśmy w dobrych rękach. Do całej sytuacji podeszliśmy bardzo spokojnie i z pełnym zaufaniem. Pan Doktor wszystko dokładnie nam wyjaśnił. Po operacji, w ten sam dzień mój tata bardzo ładnie mówił i przełykał, Pan Doktor to doskonały specjalista. Polecam! ...
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Piotr Kłosiński

Traumatolog, Ortopeda

Grzegórzecka 102 lok. 7
31-559 Kraków

Polecam Pana Dr Piotra Kłosińskiego Jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego mam wstawiony implant i śruby w kręgosłupie .Moja wdzięczność dla Pana doktora jest nieoceniona .Moje życie odmieniło się bardzo mogę funkcjonować każdego dnia bez ciężkiego bólu który nie pozwalał mi normalnie żyć .Dziękuję Panie Doktorze

dr n. med. Robert Chrzanowski

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Św. Rafała
Kraków

Wspaniały lekarz z wielkim darem….potrafi słuchać pacjenta, wytłumaczyć problem i postawić na nogi. Jestem po operacji w grudniu 2022 roku kręgosłupa szyjnego c6/c7. Wszystko było zgodnie z tym co powiedział Doktor Chrzanowski. Trzeba słuchać i dostosować się do zaleceń, a wszystko będzie super. To jest wielki człowiek, którego talent medyczny sprawia, że człowiek żyje bez bólu. Serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Tomasz Orawczyk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Medistica
Dąbska 11
30-074 Kraków

Bardzo miły, kompetentny i profesjonalny lekarz. Wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały. W moim wypadku docelowe leczenie polegało na laserowym usuwaniu żylaków, które przebiegło bardzo sprawnie, skutecznie i bez żadnych powikłań czy komplikacji. Kilka dni po zabiegu odczuwałam lekki ból w nodze, ale po kilku tygodniach wszystko się zagoiło, żylaki zniknęły i widać efekt do dziś! Polecam, ponieważ wiem, że wielu osobom pomógł bardzo skutecznie, sama trafiłam do Pana Orawczyka z ...
Opinia dodana przez: Marysia

dr n. med. Bartłomiej Kowalczyk

Ortopeda dziecięcy, USG ortopedyczne

Kraków

Leczę u pana dr-a mojego synka od jego pierwszych dni życia - stopy końsko-szpotawe. Jak dotąd zawsze wychodzę od niego z uśmiechem na twarzy i nadzieją, że wszystko jest w porządku i jesteśmy na dobrej drodze leczenia. Przeszliśmy prze gipsowanie nóżek, całodniowe noszenie szyny denis-browna i teraz już tylko podczas spania. wczoraj mój syn postawił swoje pierwsze kroki :) I choć zawsze - jak to rodzic - mam pewne obawy ...

dr n. med. Tomasz Gil

Chirurg ogólny, Torakochirurg

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

no opinie poprzednikow musialy byc dawno bo i pan doktor zapewne sie zmienil ,ja nie odczulem ani zaintewresowania moja choroba ,ani rozmowa o niej, jedyne co to raka trzeba usunac i tyle brak ,kontaktu miedzy pacjentem a lekarzem , jezeli opinie moze pisac rodzina to w tym przypadku tak napewno bylo, bo ja jako pacjent jestem innego zdania,kompletny brak zainteresowania na oddziele ,sztuczny usmiech i tyle

prof. dr hab. n. med. Roman Herman

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Onkologii Kraków, Szpital Zakonu Bonifratrów Kraków
Kraków

Wspaniały lekarz, wspaniały fachowiec, dzięki Niemu życie staje się znów kolorowe. Dziękuję doktorze.
Opinia dodana przez: Maciek

lekarz Waldemar Hładki

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

"Klinika Krakowska"- Przychodnia Specjalistyczna
Józefa Mehoffera 6
31-322 Kraków

6 lat temu uległem poważnemu wypadkowi w wyniku czego przebiłem płuco prętem. Brak mi słów a żeby podziękować Panu dr.hab.n.med Waldemarowi Hładkiemu za uratowanie mojego życia które miał w swoich rękach na stole operacyjnym "Czerwona Chirurgia". dzięki niemu wróciłem do zdrowia a moje lewe płuco funkcjonuje. Panie Doktorze Moje Najserdeczniejsze Podziękowania....
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Mieczysław Słowik

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Królewska 92/78
30-079 Kraków

Wyciągnął mnie z poważnych tarapatów. Lekarz z krwi i kości. Może nie usmiecha się bez przerwy do pacjenta ale zna swój fach

lekarz Marcin Tusiński

Klinika chirurgii
ul.Kopernika
Kraków

Pan doktor to wspaniały lekarz i dobry człowiek. Posiada ogromną wiedzę i mądrość jak tej wiedzy używać. Pasjonat swojej pracy.Pomaga w najpoważniejszych sytuacjach, gdy inni lekarze mówią: " tylko amputacja". Z troskliwością sam opatrywał poważne rany na nodze mojego Taty. Zawsze życzliwy i serdeczny. Dzięki niemu mój Tato ma.zdrową piękną nogę za co z serca doktorowi dziękuję. Chcę również wytlumaczyc pewną kwestię i zamknąć buzię osobom oburzonym kilkugodzinnym czekaniem na ...
Opinia dodana przez: Anka

dr n. med. Mariusz Bonczar

INTERMED
Ul. Rydlówka 44 Kraków
30-363 Kraków

W marcu 2019 r. byłem na wizycie u doktora Bonczara z powikłanym złamaniem awulsyjnym podstawy paliczka palca V ręki prawej. Głównym problemem dla mnie było opadanie IV i V promienia dłoni, brak stabilności palca IV, podwichnięcie prostownika palca V. Wizyta trwała długo, 50 minut. Lekarz zapoznał się ze zdjęciami rentgenowskimi, oraz opisem rezonansu magnetycznego. Ja bazując na schematach budowy dłoni dostępnych w internecie domyślałem się co mi jest – że ...
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Mariusz Kruk

ulica Armii Krajowej 5/222
30-150 Kraków

wspaniały lekarz, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, operacja zakończona sukcesem i pełnym powrotem do zdrowia, jestem mu ogromnie wdzięczny i mogę w pełni polecić
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Waldemar Gołda

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12
31-559 Kraków

Źle złożona operacyjnie stopa, kilkanaście tygodni gipsu, drut w kości śródstopia, brak zrostu i kompletna deprecha - to efekt "leczenia" zanim trafiłem do Pana Goudy. Po wypowiedzeniu przez niego magicznych słów "Gdyby to była moja noga wyciągnąłbym drut i chodził na pięcie..." zdecydowałem się na żywca wyciągnąć drut z kości, ściągnąć gips i chodzić na pięcie. Zrost po dwóch tygodniach !! Z czystym sumieniem polecam.

lekarz Tomasz Kleszczyński

Chirurg naczyniowy

Chirurgia Naczyń Tomasz Aleksiejew-Kleszczyński
Kapelanka 17 II piętro
30-347 Kraków

Jeszcze z tak dobrym lekarzem w życiu się nie spotkałam. Być może jedyna osoba na świecie która potrafi ciekawie opowiadać nawet o żyłach ;) Jedyny minus to wyczekiwanie wizyty miesiącami ale to dlatego że doktor Tomasz Kleszczyński to najlepszy fachowiec i wspaniała osoba.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Chirurg plastyczny

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Art&Med
ul. Algierska 19
30-660 Kraków

Dobry fachowiec. Lekarz godny polecenia, który spełnia marzenia. W klinice bardzo miła atmosfera i super personel. Z pewnością tam wrócę. Polecam z całego serca.

dr Mirosław Krysta

Chirurg dziecięcy, Torakochirurg

Specjalistyczny szpital dziecięcy w Prokocimiu
Kraków

Niespotykane i niedzisiejsze podejście do pacjenta, operacja na NFZ ustalona w krótkim terminie, telefonicznie! Co zaskakujące całkowicie bezpłatna! Kompetentny, miły, konkretny z olbrzymią wprawą, dokonał tego, co inny sławny chirurg zepsuł. Wielki szacunek dla tego człowieka! Polecamy!