lekarz Janusz Adamski

Okulista

Elzbieta Polecam leczenie zacmy u Pana dr Adamskiego.Wszystko odbywa się Fachowo i szybko Polecam i dziekuje

Jestem pacjentem Pana J.A.od ponad 4 lat i śmiem twierdzić że tylko dzięki zaangażowaniu Pana doktora w ratowanie mojego "jaskrowego" i uczulonego na wszystkie krople p.jaskrowe oka,jeszcze co nieco widzę.Po 3 latach od wszczepienia implantu oko znów zaczyna wariować. Pan doktor teraz walczy o utrzymanie tego co udało się osiągnąć 3 lata temu.Jestem już facetem po 70-tce .Miałem już do czynienia z masą lekarzy.Ten jednak od początku zrobił na mnie wyjątkowe dobre wrażenie.Moje zaufanie jest więc absolutne. Relacje pomimo 4ro letniego już okresu kontaktów są czysto służbowe. Po 4 operacjach i pobytach na oddziale którego jest ordynatorem mogę powiedzieć że życzę wszystkim takiego lekarza,operatora,ordynatora. Ja liczę że moje zaufanie nie ulegnie zmianie a Pan doktor wygra walkę o moje oko a ostatecznym wygranym będę ja.

Niedawno p. doktor wykonał zabieg zaćmy na moim prawym oku . No cóż -chwalić można tylko do pewnego momentu , potem to są już banały . Mój świat się odnowił . Odnośnie zabiegu -wszystko szybko ,zgrabnie ,miło i bezproblemowo . Jak dla mnie : GLORY !

Dr.Janusz Adamski już nie przyjmuje na ul.Grunwaldzkiej 33/2 od dwóch lat.pod numer telf.556427570 NIE AKTUALNY.

Jestem pełna uznania dla fachowości dr.Janusza Adamskiego ordynatora oddz. okulistycznego WSZ w Elblągu. W maju 2012r. byłam operowana z powodu jaskry i zaćmy oka lewego i dzięki Panu nie oślepłam. Dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Okulista Iława"?

Agnieszka Nicpoń

Okulista dziecięcy