Dr Rudzinski nie wykonuje już zabiegów w klinice Prenzlu.Poszukuje kobiet, które doświadczyły komplikacji po przeprowadzonym zabiegu przez dr Jonczak Arkadiusza. Proszę o kontakt na adres mail a.oliwia@wp.pl Nie polecam tej kliniki, przestrzegam

Jestem bardzo zadowolona! Jesli ktos jest zdecydowany na taki krok to tylko pod ten adres, zabieg przebiegł szybko i bez bólu. Zostalam cieplo przyjeta jako bardzo mloda osoba, nikt nie ocenial mnie za wiek, kazdy z lekarzy i pielegniarek byl mily i wyrozumiały! Bardzo polecam :)

A ja uwazam ze doktor jest ok. Zawsze mozna sie do niego dodzwonic na prywatny numer tel. Zawsze odbierze. Dobry lekarz.

Doktor bardzo miły i zainteresowany gdy jesteś przez zabiegiem i może zarobić. Po zabiegu umywa ręce, możesz zapomnieć o jakiejkolwiek miłej radzie czy odpowiedzi. Zdecydowanie nie polecam,a bardziej OSTRZEGAM! Chyba,że chcecie później leczyć się u niego z bezpłodności po dokonanej aborcji, to powodzenia.

Bardzo serdecznie polecam klinikę ,personel wspaniały ,opieka wspaniała po prostu brak słów POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Witam, ja również gorąco polecam dr. Rudzińskiego i jego personel w klinice w Prenzlau. Minęło pół roku od dokonanej przeze mnie decyzji o usunięciu ciąży oczywiście świadomej decyzji, i cieszę się że właśnie taką podjęłam. Urzekła mnie tam serdeczność, życzliwość personelu, który od początku do końca jest dla mnie czy dla ciebie, dr. Rudziński wspaniały, spokojny również serdeczny, wszystko na spokojnie wytłumaczył więc nie było żadnych znaków zapytania. Tak jak już ktoś wspomniał liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo a to dr. Rudziński i jego klinika oddają w 100%. polecam

jeśli ktoś jest zdecydowany. to tylko pod ten adres

jeśli ktoś jest zdecydowany. to tylko pod ten adres

Jak dla mnie brak słów. Miałam 16 lat. to wszystko farsa, psycholog przed aborcją? tak, babka która po polsku potrafiła powiedzieć ,,dżen dobry" i dała do podpisania dokumenty mi i rodzicom. Sam lekarz wywarł na mnie bardzo negatywne wrażenie.

Zdecydowanie polecam tego lekarza jest naprawde miły i dokładnie wyjaśnia na czym polega zabieg, niczym sie nie przejmowałam wróciłam cała i zdrowa i póki co nie żałuje decyzji, personel bamrdzo uprzejmy więc jest jak najbardziej godny polecenia osobom które nie chca mieć dziecka. Za taką cenę warto ponieważ bezpieczeństwo jest jak najbardziej zapewnione.

Los skierował mnie właśnie do kliniki w Prenzlau i decyzji nie żałuję nawet w najmniejszym stopniu. Stojąc pod kliniką czułam wstyd, mając wrażenie, że ludzie tam w środku będą patrzeć na mnie z pogardą, bo oto przyjechała Polka, która zapewne wpadła podczas przypadkowego seksu w dyskotece, a teraz chce "pozbyć się problemu". Było inaczej. Fachowa opieka, całkowite zaufanie, wspaniali ludzie, których można zapytać o wszystko, żadnych krzywych spojrzeń, niepotrzebnych komentarzy, atmosfery napięcia, nie mam słów. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że to wszystko poszło w tak "gładki" sposób. Co za organizacja! i to jeden człowiek, który tamtego dnia ogarnął w cudowny sposób chyba 6 zabiegów przerwania ciąży w niecałe 4 godziny, wraz ze wszystkimi sprawami papierkowymi, oraz z dbałością, by każda z nas opuściła klinikę zadowolona, zdrowa i bez żadnych wątpliwości, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Doktora Rudzińskiego niestety nie miałam przyjemności poznać, opiekował się mną natomiast doktor JOŃCZAK, który wywarł na mnie co najmniej miłe wrażenie. Odpoweidział na każde pytanie, wszystko dokładnie wyjaśnił, nawet napięcie rozładował żarcikami:) Pragnę podziękować całemu personelowi kliniki w Prenzlau, za opiekę, żyzczliwość i życzę sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dziękuję!