lekarz Jerzy Rodzeń

Ginekolog położnik, Ginekolog

doprawdy, nie wiem, jak ocenić pana doktora rodzenia. prowadził moją pierwszą ciążę - i jako lakarz prowadzący (i robiący USG)był fantastyczny. ciepły, kompetentny, poświęcający wiele uwagi. polecam wszystkim kobietom w ciąży:) natomiast kiedy po jakimś czasie wybrałam się do niego jako do "zwykłego" ginekologa, na badanie i po tabletki antykoncepcyjne zaskoczył mnie swoimi ultrakatolickimi poglądami, namawianiem do NPL i odmową wypisania recepty na tabsy:) było to niemiłe doświadczenie, żałuję, że zepsuło moje dobre zdanie o tym lekarzu.

Trafiłam do dr Rodzenia dzięki namowom koleżanki i nie żałuję!!!! Przygotował mnie do ciąży i super ją poprowadził. Oby takich lekarzy, z tak fachowym podejściem było więcej.

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Dr Rodzenia. Jest to niezwykle kulturalny, wyrozumiały, kompetentny i godny polecenia człowiek. Ja po kilku poronieniach i chodzeniu po różnych lekarzach trafiłam do Pana Doktora. On mi pomógł uratować ciąże i urodzić cudnego synka. Obecnie jesteśmy daleko poza krajem, ale w dalszym ciągu z każdym zapytaniem zwracam się do Pana Doktora. Zawsze odpowie na sms i nie pozostawi bez pomocy. Jest to wspaniały człowiek. Szczerze polecam wszystkim dziewczynom, które chcą czas ciąży przeżyć w spokoju, bez obaw i radośnie powitać swojego maluszka. Serdecznie pozdrawiam Panie Doktorze i jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. Halinka i jej rodzinka.

Polecam w 100%!!! Gdy straciłam pierwszą ciążę znajomi polecili mi dr Rodzenia i nie żałuję!!! Miałam problem żeby ponownie zajść w ciążę ale z dr Rodzeniem wszystko się udało i obecnie jestem mamą ślicznego 5cio miesięcznego synka :) Już na 2giej wizycie dr mnie pamiętał co mnie bardzo zaskoczyło. Pan dr prowadząc moją ciąże pamiętał że miałam już jedno poronienie dlatego bacznie zwracał uwagę na przebieg ciąży, jak tylko coś mu nie pasowało robił dodatkowe USG i zlecał nadprogramowe badania. Ponad to jak rodziłam w szpitalu na Madalińskiego (a też ...

Polecam w 100%!!!
Już na 2giej wizycie dr mnie pamiętał co mnie bardzo zaskoczyło.
Ponad to jak rodziłam w szpitalu na Madalińskiego (a też miałam problemy przy porodzie przez co skończyło się cesarką) został po swoim dyżurze żeby tylko odebrać mój poród ;] (pamiętam jak pielęgniarka się go zapytała „jak to pan zrobi to cięcie, przecież pan już skończył dzisiaj”, a on na to że jestem jego pacjentką i chce odebrać ten poród); na koniec jak już mnie zszył nachylił się nade mną, powiedział że mam ślicznego synka i dał mi buziaka w policzek :) Potem, jak leżałam na oddziale noworodków (a leżałam 7 dni) codziennie przychodził do mnie sprawdzić jak ja się czuje i jak maleństwo się czuje.
Wspaniały lekarz i cudowny człowiek :)
Dziękuję Panie doktorze za wszystko :*
Ewa, mama Bartusia :)

Miły,ciepły,fachowe podejście.Prowadził moje 2 ciąże-bez zastrzeżeń!Polecam!

Miły,ciepły,fachowe podejście.Prowadził moje 2 ciąże-bez zastrzeżeń!Polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana