lekarz Jolanta Sarnowska-Makus

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest kompetentną i życzliwą osobą. Sympatyczna, uśmiechnięta, ale przede wszystkim bardzo rzetelna. Z uwagą wysłucha pacjenta i odpowie na każde pytanie. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera sprawiają, że nie ma się poczucia skrępowania. Zdecydowanie polecam Panią doktor!

Super pani doktor,prowadziła mi cala 2 ciąże i naprawde super wszystkie badania jak należy pełen profesjonalizm. Jestem mega zadowolona -polecilam panią dr.wszystkim koleżanką. Polecam.

Bardzo miły, wzbudzający zaufanie, kompetentny i rzeczowy lekarz. Polecam Panią doktor z czystym sumieniem :)

Bardzo zadowolna. Miła, pomocna Pani. :) Gorąco polecam :)

Bardzo zadowolna. Miła, pomocna Pani. :) Gorąco polecam :)

Bardzo fajna Pani doktor. Konkretna i miła. Udzieli rad,zainteresowana pacjentem. Bardzo polecam. Dzięki niej zabrałam się także za leczenie swoich innych dolegliwości. Szczerze, polecam.

Szczerze, polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz