lekarz Józef Chojnacki

2,4
2,5
2,5
2,6

Najgorszy lekarz u jakiego byłem. Zero zainteresowania problemem, zero wytłumaczenia problemu czy jakiegokolwiek badania. Po przedstawieniu problemu, stwierdził ze on się tym nie zajmuje, odesłał do innych lekarzy (w tym takiego samego specjalisty), Zdecydowanie odradzam, zmarnowany czas i nerwy

Zdecydowanie odradzam, zmarnowany czas i nerwy

Niestety, zgadzam się z innymi. Lekarz robi łaskę, że w ogóle z pacjentem rozmawia, wzdycha zniecierpliwiony. Badanie "na szybko", skierowanie na "masz, odwal się". Skrytykował poprzedniego lekarza, odesłał mnie do lekarza pierwszego kontaktu mimo, że sam mógł wystawić skierowanie. Spychologia.

Wizyta trwała może 2 minuty i polegała na zadaniu pytania przez p. doktora "co mnie sprowadza" oraz "rzuceniu okiem" na wyniki - po czym padła odpowiedź : dziś na panu nie zarobię , do widzenia ! Nie wiedziałem co mam powiedzieć , jak się zachować - zaniemówiłem ! Również podpisuję się pod komentarzami , że jest najszybszym znanym mi lekarzem, bez badania oraz konkretnych pytań odsyła pacjenta. Przed gabinetem oczywiście pustki. BRAK SŁÓW

Nie wiedziałem co mam powiedzieć , jak się zachować - zaniemówiłem !
bez badania oraz konkretnych pytań odsyła pacjenta.
Przed gabinetem oczywiście pustki.
BRAK SŁÓW

Absolutne zero i strata czasu! Wizyty trwaja ok 90 sekund i nic z nich nie wynika. Nie bada, nie interesuja go ani objawy ani informacje od pacjenta. Zleca badania i do widzenia. Zero pomocy o empatii i uprzejmosci nie wspomne. Wszyscy sie łapia bo ma terminy.... teraz wiadomo dlaczego! Nigdy wiecej !!! Odradzam!!!

Lekarz, kóry uśmiercił mojego najukochanszego Tatę, który odszedł od nas 28.06 2015 Tata niestsety był pacjetem tego KONOWAŁA któremu nieudała się operacja, walczyliśmy o Tatę półtora roku, niestety odszedł od nas i co Panie Chojnacki jak się Pan czuje z kolejnym zgonem przez Pana?

Drodzy pacjenci jeżeli chcecie żyć to nie zapi- sujcie się do tego lekarza,poziom wiedzy 0, traktuje chorych jak zło ,które się do niego przyczepiło jest nie uprzejmy nie chce słuchać chorego co ma do powiedzenia. Okropny lekarz. Zbyszek

Drodzy pacjenci jeżeli chcecie żyć to nie zapi-
sujcie się do tego lekarza,poziom wiedzy 0,
traktuje chorych jak zło ,które się do niego
przyczepiło jest nie uprzejmy nie chce słuchać chorego co ma do powiedzenia.
Okropny lekarz. Zbyszek

To prawda, ten lekarz to jedna wielka pomyłka. Arogancki, zarozumiały, z niewybrednym poczuciem humoru i pozwala sobie na podnoszenie głosu na pacjenta. Byłem świadkiem, jak się wydarł na korytarzu na pacjentkę. Lekarz - lux torpeda. Nawet na prywatnej wizycie spieszy się. Jeśli widzi, że pacjent nie daje się zbywać i ma jako taką wiedzę, próbuje zbywać głupimi uwagami. Tego lekarza powinno się pokazywać jako negatywny wzór .

Od ponad pól roku choruję, odczuwam ciągłe bóle podbrzusza, przeszłam większość badań, nikt nie wie co mi jest. Wizyta u specjalisty UROLOGA była dla mnie ostatnią nadzieją. Czekałam całe 3 miesiące na nią. Nie mogłam pójśc prywatnie ponieważ chciałam zrobić rezonans magnetyczny podbrzusza, który jest bardzo drogi, dlatego zdecydowałam się zaczekać na wizytę NFZ. Moja 1 wizyta u dr Chojnackiego była nieciekawa. Dr nawet nie wysłuchał mnie , nawet nie przejrzał pliku badań które miałam ze sobą, rzucił tylko hasło posiew nieaktualny proszę zrobić ponownie badanie. Nic dziwnego że data na wynikach badań była sprzed 2 miesięcy skoro czekałam tyle na wizytę! Ale pomyślałam ze lekarz potraktował mnie zdawkowo bo chce aktualnych badań zrobiłam ponownie posiew i przyszłam do gabinetu jak polecił po tygodniu. Lekarz nawet nie przyjął mnie w gabinecie O NIC NIE ZAPYTAŁ. Łaskawie ściągnął wyniki badań elektronicznie wydrukował, wyszedł na korytarz i pomachał mi wynikiem posiewu który oczywiście był ujemny. Po czym rzucił wszystko w porządku, dowidzenia! Byłam w takim szoku, że nawet nie zdążyłam nic odpowiedzieć. Zareagować! Badanie posiewu mogę sobie zrobic w każdej chwili, nie potrzebuje do tego urologa! ZANIM ZESZŁAM NA DÓŁ ZALAŁAM SIĘ CAŁĄ ŁZAMI PONIEWAŻ KOLEJNA NADZIEJA NA WYZDROWIENIE OKAZAŁA SIĘ ZŁUDNĄ. JESTEM MŁODĄ OSOBĄ, JESTEM PRZERAZONA ŻE NIKT NIE CHCE MI POMÓC, BOJĘ SIĘ ŻE TO COŚ POWAŻNEGO. NAPRAWDĘ TA WIZYTA UŚWIADOMIŁA MI, JAK WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE WYGLĄDA LECZENIE. JAK LEKARZ SPECJALISTA MOŻE BYĆ TAK NIECZUŁY, ZOBOJĘTNIAŁY, CZY NAPRAWDĘ DZISIAJ TYLKO ZA GRUBE PIENIADZE MOŻNA LICZYC NA SZACUNEK I DOBRĄ OPIEKĘ ZE STRONY LEKARZA????????????????????????????????????????

urolog, który stan pacjenta skierowanego z ostrego dyżuru próbował ocenić tylko na podstawie USG (widać tam bakterie?, widać tam stan zapalny?, widać tam białkomocz, krwiomocz? itd)- beznadziejny i arogancki, nie podjął leczenia.

MAKABRA NIGDY W ZYCIU NIE IDZCIE DO NIEGO DOBRZE RADZE - KONOWAL NIE LEKARZ ;LEKCEWAZY PACJENTA,ROBI ŁASKE ZE MUSI COKOLWIEK ODPOWIEDZIEC,NABURMUSZONY,OKROPNY!!!!!!!!!!!!!!!A DO TEGO NIC DOBREGO Z JEGO LECZENIA!!!!!!!!!!!POSLUCHAJCIE POD JEGO GABINETEM CO MOWIA O NIM PACJENCI