lekarz Katarzyna Krępuła

Internista, Endokrynolog

Bardzo dobry lekarz.Kompetentna osoba mająca dużą wiedzę w zakresie endokrynologii i nie tylko, ma świetny kontakt z pacjentem, chętnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości. Cechuje ją empatyczne podejście do pacjenta.

Lekarz zrobił dokładny wywiad, był zainteresowany stanem zdrowia pacjentki. Wyszłam z gabinetu z przeświadczeniem, że nie był to zmarnowany czas. Polecamy tego specjalistę, również z powodu przyjaznych dla pacjentów cen. Jestem umówiona już na kolejne konsultacje.

Wspanialy kompetentny lekarz endokrynolog , wzorowe podejscie do pacjenta. Wielki szacunek dla pani doktor Krępuły , poprawa stanu zdrowia po kilku wizytach we Wrocławiu ogromna !!! dziękuję.

Pani Dr Krępuła to świetny Specjalista, o ogromnej wyobraźni i wyczuciu, oby wiecej takich profejonalistow, gorąco polecam i pozdrawiam – pacjentka spod Wrocławia

Pani Doktor stara się wyjątkowo dobrze. Widziałam jakie ma podejście do pacjentów dlatego każdemu z czystym sumieniem polecę tego endokrynologa. Sumienność i uczciwość. To jest to!!!!

Wciąż poszukujesz "Internista Legnica"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " CARDIAMED"
Grunwaldzka 7

Stacja Dializ