mgr Kinga Dudziak

Dietetyk

REWELACYJNA DIETETYCZKA.BARDZO POLECAM.DZIĘKI PANI KINDZE SCHUDŁAM 20 KILO W 3,5 MIESIĄCA ;) TRZYMAM SIĘ NADAL A JUŻ DWA LATA MIJAJĄ.TRZYMAM SIĘ ZASAD.POZWALAM SOBIE NA JAKIEŚ CIASTO ALE TYLKO OKAZYJNIE.OCZYWIŚCIE ĆWICZĘ.POLECAM OSOBOM KTÓRE NIE MOGĄ SOBIE PORADZIĆ Z WAGĄ.JA CAŁE ŻYCIE SIĘ ODCHUDZAŁAM BEZ REZULTATU, A PO DIECIE U PANI KINGI SZYBKO I ZDROWO ZRZUCIŁAM TEN BALAST.PANI KINGA DUDZIAK NAJLEPSZA !!!!!!!!!!!!!!!!

Gdybym raz jeszcze miała wybrać dietetyka w Lesznie to ponownie byłaby to Pani Kinga! Bardzo uprzejma Pani dietetyk, która doskonale zna się na tym co robi :) Posiłki proponowane przez Panią Kingę są smaczne i nie wymagają godzinnego stania przy garach :) Najlepiej zainwestowane pieniądze ...

Bardzo uprzejma Pani dietetyk, która doskonale zna się na tym co robi :)
Najlepiej zainwestowane pieniądze w siebie :)

Jestem przeszczęśliwa, że los postawił na mej drodze właśnie Tę Kobietę! . Polecam wszystkim, bo naprawdę warto.

Najwspanialszy dietetyk jakiego spotkałam. Gorąco polecam. Pani Kinga wykonuje swoją pracę z pasją i poświęceniem. Widać, że zależy jej aby pacjent osiągnął zamierzony cel w "bezbolesny" sposób.

Cudowna kobieta. Ma wspaniałe, idywidualne podejście do pacjenta. Potrafi zmobilizować i zmotywować w największym kryzysie. Schudłam już 15 kg, ciśnienie się poprawiło, cholesterol jest już normie. Cała garderoba do wymiany:) Dziękuję Pani Kingo za to że Pani jest :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Leszno"?

Gabinet dietetyczny mgr Karol Mulczyński

ul. Ofiar Katynia 5/1

WSzZ Leszno
Francuska 91
Leszno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2