lek. dent. Konrad Zarodlek. dent. Konrad Zarod - zdjęcie profilowe

lek. dent. Konrad Zarod

Witam Wszystkich!

Nazywam się Konrad Zarod i jestem lekarzem dentystą.
Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2008 roku.

W ...

Witam Wszystkich!

Nazywam się Konrad Zarod i jestem lekarzem dentystą.
Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2008 roku.

W codziennej praktyce zajmuję się endodoncją, stomatologią zachowawczą i protetyką.
Wszystkie zabiegi staram się wykonywać pod mikroskopem, co zwiększa ich skuteczność.

W wolnej chwili, zapraszam do odwiedzenia tworzonego przeze mnie profilu na Facebooku "Leczenie kanałowe pod mikroskopem" :

Bardzo polecam! Doktor uratowal mi zeby. Skierowany bylem do Doktora na leczenie pod mikroskopem przez mojego dentyste. Bylo trzeba oczyscic kanaly w szostce i siodemce. Wizyta choc dluga zakonczyla sie pelnym sukcesem. Po roku zeby nie bola i wszystko jest ok.

Naprawdę swietny fachowiec! Mimo młodego wyglądu ma ogromne doswiadczenie :) wszystko mi wytłumaczył i przedstawił plan leczenia krok po kroku (wow! spotkałam się z tym pierwszy raz), tak więc pierwszy raz dokładnie wiedziałam, co będę miała robione i ile za to zapłacę :) jestem już po leczeniu kanałowym i dwóch plombach, jest super :) dzięki Panie dr! :)

Pierwszy raz spotkałam się z tym żeby Dentysta przestawił mi plan leczenie. Pokazał wszytko na zdjęciach i wytłumaczył. Jestem bardzo zadowolona.

U pana Konrada zjawiłam się z kilkoma niedoleczonymi zębami, które "odezwały się" dopiero po latach. Po raz pierwszy dentysta wytłumaczył mi dokładnie, jaki jest problem i jak będzie wyglądać moje leczenie. Ujął mnie przede wszystkim pełny profesjonalizm i spokój. Leczenie endodontyczne, które pamiętam jako okropnie długą wizytę, tutaj przebiegło sprawnie. Pan Konrad pracuje szybko, ale z pełną uwagą i spokojem. Będąc jego pacjentką czuję pewność, że leczenie będzie dokładne i nie będzie trzeba nic naprawiać. Opanowany lekarz bardzo podnosi komfort psychiczny pacjenta, dlatego zostałam stałą pacjentką i polecam wszystkim, którym zależy na wysokiej jakości leczenia.

WOW! :) właśnie zakończyłam ponad roczne leczenie u Doktora i jestem pełna podziwu. Tak zaangażowanego i profesjonalnego lekarza nigdy nie spotkałam. Rozmawianie na temat leczenia było jakieś prostsze, a prowadzony przez Doktora funpage na FB dodatkowo pomagał zrozumieć co dzieje się w moje buzi. Bardzo polecam wszystkim! :)))

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134