Doktor jest przede wszystkim bardzo życzliwy i empatyczny, co się rzadko zdarza wśród ludzi. Uprzejmie tłumaczył co mi dolega i jaką strategię leczenia przyjmuje. Ja pytałam on wyjaśniał czasami więcej niż jeden raz to samo, żebym zrozumiała. Jest kompetentny i rzeczowy. Prawdziwy lekarz na piątkę. Mam do niego zaufanie. Jest godny polecenia pod każdym względem.

Prawdziwy lekarz na piątkę.
Mam do niego zaufanie.
Jest godny polecenia pod każdym względem.

Doktor Aksędowski pomógł mi pozbyć się paskudnych żylaków, które znajdowały się na mojej prawej nodze. Straszna sprawa bo nie tylko przeszkadza, ale także wygląda źle. W tym roku mieliśmy w rodzinie istotne wydarzenie i w końcu wiedziałam, że będę mogła założyć normalne rajstopy. Duża ulga.

Pan doktor zamykał mi laserowo dwie żyły. Byłam bardzo zadowolona z jego podejścia, ze standardu kliniki gdzie przyjmuje, z kompleksowości obsługi. Bardzo polecam.

Doktor Krzysztof przeprowadzał u mnie skleroterapię. Bardzo jestem zadowolona, efekt jest bardzo zadowalający. Klinika, w jakiej byłam to Intima Clinic, nie wiem czy gdzieś jeszcze przyjmuje. Tak czy siak, to miejsce bardzo mi odpowiadało.

Ten lekarz zamykał naczynka na mojej prawej nodze. W końcu prawa noga dorównuje eleganckim wyglądem tej pierwszej ;) Super zabieg, polecam.

Na doktora trafiłam śmiesznie bo… Podczas wizyty u ginekologa! Doktor przyjmuje w Intima Clinic, gdzie właśnie chodzę do ginekologa. Przy okazji kiedyś wstąpiłam na konsultację, a później zakończyłam ją korektą mojego defektu. Bardzo jestem zadowolona i zrobiłabym to jeszcze raz gdyby było trzeba., To super ulga, pozbyć się takiego kompleksu!

Doktor Aksędowski sprawił, że w tym roku pierwszy raz od dawien dawna pokazałam się na plaży bez wstydu. To wszystko za sprawą laserowego usuwania żylaków <3 Coś wspaniałego - polecam każdej kobiecie :))

Pan Krzysztof usuwał mi bliznę po cesarce. Efekt jest wspaniały i w końcu mogę chodzić w bikinii takich jak lubię :)

U doktora Aksędowskiego przechodziłam korektę uszu w Intima Clinic. Jestem mega mega zachwycona. Kiedyś całe życie w rozpuszczonych włosach, a dzisiaj nie mogę przestać spinać ich w kucyk, aby pochwalić się jak pięknie wyglądam <3

Mam dopiero 34 lat, a mimo to mam żylaki i to był mój ogromny kompleks...Przez wiele lat walczyłam z nim i w końcu powiedziałam sobie, ze koniec tego. Tak trafiłam do doktora Aksędowskiego. Konsultacja i zabieg u niego całkowicie zmieniły moje nogi! :)