Dodaj opinię Umów wizytę

Specjalista chirurgii ogólnej. Zakres działalności:chirurgia ogólna, skleroterapia, usg żył, usuwanieznamion , leczenie schorzeń brzusznych, usg tarczycy,jamy brzusznej.

Absolwent ...

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego CollegiumMedicum w Krakowie. Od 2005 roku pracuje jako młodszy asystent w szpitalu SP ZOZ Proszowice na oddziale chirurgii. Po ukończonej specjalizacji został starszym asystentem w tym samym szpitalu. Ponadto przyjmuje w przychodni Maxmed w Kazimierzy Wielkiej, Mednova w Krakowie, gdzie wykonuje badania diagnostyczne z obszaru chirurgii oraz zabiegi skleroterapi. Pracuje również w przychodni Zdrowie w Proszowicach, gdzie zajmuje się schorzeniami brzucha.Prywatnie ojciec i mąż, pasjonat jazzu oraz triathlonu.W wolnych chwilach jeździ na rowerze i biega w półmaratonach. Uwielbia podróże i włoską kuchnie.

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

Na mojej szyi znajdowało się kiedyś paskudne znamie. A dzisiaj? Dzisiaj nie pamiętam już, że kiedykolwiek je miałam! No ok. Pamiętam bo inaczej nie pisałabym tego komentarza! Ale jest to myśl juz tak odlegla, że aż nierzeczywista. A to wszystko dzięki Panu Panie doktorze. Bardzo dziękuję!

Oho, cała tu rzesza Pań z problemem żylaków. Niestety ze mną nie było inaczej :(. Problem nie tylko wstydliwy, ale zwyczajnie niebezpieczny! Dlatego postanowiłam rozprawić się z nim jak najszybciej. Szukając dobrego lekarza trafiłam na wiele poleceń doktora Aksędowskiego. I to był strzał w dziesiątkę. ...

lekarza trafiłam na wiele poleceń doktora Aksędowskiego. I to był strzał w dziesiątkę. Po laseroterapii moje nogi
nie tylko w koncu dobrze wyglądają, ale także zwyczajnie odpoczywają każdego dnia.

Do doktora Aksędowskiego skierowała mnie potrzeba walki z uporczywymi żylakami. Wcześniej wielu lekarzy straszyło mnie ciężkimi zabiegami. Pan Krzysztof stwierdził, że wystarczy skleroterapia. Skończyło się tym, że nie mogę doczekać się tegorocznego lata <3 Ależ będę szalała w sukienkach!

Zawsze miałam problemy ze zbędnym tłuszczykiem na górze ud. Siłownia, dieta, próbowałam chyba wszystkiego i dalej nic. Do doktora Aksędowskiegoo trafiłam na liposukcję. Jestem meeega zadowolona, nie spodziedziałam się nawet, że będzie aż tak dobrze <3 Bardzo polecam!

I ja trafiłam do Pana doktora w sprawie naczyniaków. Doktor jest bardzo miły, spokojny i faktycznie potrafi wszystko bardzo dokładnie wytłumaczyć. Wcześniej naczyniaki to była moja zmora. Teraz po leczeniu mogę cieszyć się zdrowymi i dużo ładniejszymi nogami.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Kraków"?

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1