Dodaj opinię Umów wizytę

Specjalista chirurgii ogólnej. Zakres działalności:chirurgia ogólna, skleroterapia, usg żył, usuwanieznamion , leczenie schorzeń brzusznych, usg tarczycy,jamy brzusznej.

Absolwent ...

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego CollegiumMedicum w Krakowie. Od 2005 roku pracuje jako młodszy asystent w szpitalu SP ZOZ Proszowice na oddziale chirurgii. Po ukończonej specjalizacji został starszym asystentem w tym samym szpitalu. Ponadto przyjmuje w przychodni Maxmed w Kazimierzy Wielkiej, Mednova w Krakowie, gdzie wykonuje badania diagnostyczne z obszaru chirurgii oraz zabiegi skleroterapi. Pracuje również w przychodni Zdrowie w Proszowicach, gdzie zajmuje się schorzeniami brzucha.Prywatnie ojciec i mąż, pasjonat jazzu oraz triathlonu.W wolnych chwilach jeździ na rowerze i biega w półmaratonach. Uwielbia podróże i włoską kuchnie.

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

I ja trafiłam do Pana doktora w sprawie naczyniaków. Doktor jest bardzo miły, spokojny i faktycznie potrafi wszystko bardzo dokładnie wytłumaczyć. Wcześniej naczyniaki to była moja zmora. Teraz po leczeniu mogę cieszyć się zdrowymi i dużo ładniejszymi nogami.

Dobry chirurg to skarb na wagę złota 😉. O ile przy lekarzu ogólnym nie zwracałam zbyt dużej uwagi przy wyborze, o tyle w sprawie dobrego chirurga istotna już byłą kwestia tego na kogo padnie wybór. U mnie sprawa na szczęście nie była groźna. Rozchodziło się o usunięcie tłuszczaka. Mimo wszystko mega ważne było dla mnie znalezienie lekarza, któremu będę mogła zaufać. Doktor Aksędowski to właśnie taki lekarz, któremu można zaufać 😊.

Dobry, sumienny lekarz. widać jego zaangażowanie w leczenie i chęć niesienia pomocy. Posiada ogromną wiedzę. W przypadku wątpliwości konsultuje się za specjalistami, wysyła na badania. Serdecznie polecam Pana Doktora

Do Doktora Aksędowskiego trafiłam na liposukcję. Polecało mi go kilka osób na forum, okazało się, że były to słuszne polecenia! Teraz mogę cieszyć się pięknymi udami :) Mój wieloletni kompleks w końcu mam już za sobą. Dziękuję!

Przez wiele lat walczyłam z ogromnym kompleksem niesymetrycznych piersi. W końcu powiedzialam dość. Korekty podjął się właśnie doktor Aksędowski. Wiedziałam, że to odmieni moje życie, ale nie miałam wcześniej świadomości, że… aż tak ;). Zrobiłabym to jeszcze raz!

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Kraków"?

Beauty & Health

Targowa 5/1

lek. med.
Tomasz Basta

Chirurg plastyczny
INTIMA CLINIC - Klinika Ginekologii Kraków
Grzegórzecka 67c/u11