dr n. med. Krzysztof Komorowski

Endokrynolog, Internista

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej, ale potrafi zapominać o swoich chorych pacjentkach Eligia z Borów Tuch.

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej z Sercem oddany, mój lekarz - Marysia.

zachęcona dobrymi opiniami postanowiłam zarejestrować się do tego lekarza ale... przez telefon usłyszałam, że dla pacjentów, którzy jeszcze się u Pana nie leczyli nie ma miejsc do końca roku, a wizyta kosztuje 180 zł !!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz. Od razu zostałem dobrze zdiagnozowany dzięki czemu szybko wróciłem do zdrowia. Wcześniej błądziłem u różnych lekarzy i nic. Gorąco polecam !

To mój cudowny Kierownik Specjalizacji.Wielcy ludzie z klasą nie mają kompleksów . Jak byłem stażystą żółtodziobem potrafił usiąść obok i pomóc mi zrobić wypisy. Już nigdy więcej się z tym u starszych lekarzy nie spotkałem. A wiedza Doktora to naprawdę imponująca rzecz!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Bydgoszcz"?

dane nieaktualne
Szeroka 25