dr n. med. Krzysztof Krakowiak

Kontakt bezpośredni<br/>
tel: 501-049-519<br/>
email: kr.krakowiak@gmail.com
</strong>

Poszukiwałem lekarza z powodu na pilną potrzebę porady. Dzwoniłem do paru innych lekarzy z tego zestawienia - niestety, nikt nie odbierał przez 2 dni. Pan doktor odebrał za pierwszym razem, umówił się ze mną na wizytę na za godzinę. Po przyjściu, bardzo miło mnie przywitał i od razu zabrał się do badania. Postawił diagnozę i rozwiał wszystkie moje wątpliwości 30 minutową rozmową i pokazywaniem pomocy naukowych mimo że skończyły się już jego godziny pracy! Dodatkowo sobie pożartowaliśmy i poprawił mi humor. Lekarz świetny, konkretny i potrafi wprowadzić w dobry nastrój. ...

Pan doktor odebrał za pierwszym razem, umówił się ze mną na wizytę na za godzinę. Po przyjściu, bardzo miło mnie przywitał i od razu zabrał się do badania. Postawił diagnozę i rozwiał wszystkie moje wątpliwości 30 minutową rozmową i pokazywaniem pomocy naukowych mimo że skończyły się już jego godziny pracy! Dodatkowo sobie pożartowaliśmy i poprawił mi humor. Lekarz świetny, konkretny i potrafi wprowadzić w dobry nastrój. Cieszę się, że u niego byłem i na pewno polecę go każdemu znajomemu.

dobry lekarz, calkiem niezle diagnozy, potrafi rozmawiac z pacjentem

dobry lekarz, calkiem niezle diagnozy, potrafi rozmawiac z pacjentem

Wspaniały lekarz,dziwię się,że nie ma komentarza jednym słowem można napisać dobry lekarz reklamy nie potrzebuje,masz problem pan doktor przyjmie nawet w nocy.Mąż miał problemy skórne 3 lata próbował rożne maści i różnych lekarzy,jedna wizyta u pana doktora załatwiła wszystko za co jesteśmy bardzo wdzięczni.Cieszymy się że pan doktor. zamieszkał na naszym terenie . Jest w 100% godny polecenia. Pacjenci z Pucka.

Wciąż poszukujesz "Lekarz medycyny pracy Gdynia"?

Igor Michajłowski

Dermatolog dziecięcy