lekarz Krzysztof Lemański

Pediatra

Szczerze Polecam ,bardzo mądry człowiek z dużym doświadczeniem jego wizyta u moich dzieci uspokoiła mnie ze ten człowiek wie co robi i napewno bedzie poprawa ich zdrowia .

O doktorze dowiedzialam sie przypadkowo. Poniewaz corce tego dnia stan pogarszal sie z godziny na godzine a wizja biegania po przychodniach dyzurnych przerazala mnie, pomyslalam, ze nic nie trace i postanowilam zadzwonic do P. doktora Lemanskiego. Zgadzam sie z wczesniejszymi niektorymi opiniami, ze przez telefon nie zapunktowal. Ale bez problemu nie odmowil przyjazdu do dziecka i w ciagu 30 min byl juz na miejscu. Bardzo fachowo podszed do badania 3,5 letniego dziecka. Wysluchal dokladnie moich uwag i pomimo ze dzien wczesniej rowniez ogladal corke lekarz na wizycie prywatnej to jednak dr Lemanski postawil trafna diagnoze: zapalenie migdalkow, ktore moze przerodzic sie w ostry ropny stan jesli szybko nie zareagujemy. Corka dostala dobry antybiotyk tego samego dnia przespala bez problemu cala noc. Z dnia na dzien bylo juz lepiej. Nie bylo problemu rowniez z kontaktem telefonicznym, gdy chcialam cos dopytac poniewaz na samej wizycie niektore informacje mi umknely. Wszystko doktor zapisuje na kartce i nie zapomina o myciu rak przed badaniem. Naprawde kompetenty i przede wszystkim posiada duze doswiadczenie, wiec spokojnie mozna mu oddac pocieche w jego rece. Polecam tym rodzicom ktorzy stracili nadzieje, ze sa jeszcze dobrzy pediatrzy. Naprawde cieply i rzeczowy czlowiek. Mialam szczescie, ze trafilam na dr Lemanskiego.

Od początku miesiąca biegam po lekarzach z dzieckiem bo ciągle ma kaszel. Każdy lekarz twierdził, że to nie oskrzela i kazał dawać syrop wykrztuśny. Z dzieckiem było coraz gorzej. Wczoraj na wizycie w szpitalu usłyszałam ponownie, że to infekcja. Dziś stan się bardzo pogorszył. Z polecenia zadzwoniliśmy po Pana Doktora diagnoza- ostre zapalenie oskrzeli, krtani i ucha. Przepisał odpowiednie leki i już po tych kilku godzinach jest widoczna poprawa. Szczerze polecam.

Super lekarz. Po wizycie u 2 innych lekarzy w szpitalu z których byłam bardzo niezadowolona, aptekarka poleciła mi pana Lemanskiego ( jak zobaczyła jaką dawkę antybiotyku wypisano w szpitalu). Przyjechał szybko, była bardzo miły, trafnie dobrał leki. Dziecko na drugi dzien czuli sie juz dużo lepiej. Wg mnie bardzo dobry lekarz. Polecam.

NIE POLECAM!! Zero podejścia do dziecka, nieprzyjemny i przemądrzały, Nie mam opinii wobec kompetencji bo nie osłuchał nawet mojego dziecka które płakało na widok nieprzyjemnego człowieka. Dodam że był na prywatnej wizycie w domu.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Szczecin"?

Consilius
73-110 Stargard Szczeciński