Krzysztof Skrzypczak

Bardzo dobry lekarz prowadzący moją rodzinę przez wiele lat, godny zaufania, dobrze diagnozuje, dobra organiazcja pracy

Wspaniały lekarz! Niesamowite wiedza, umiejętności i zdobyte przez lata doświadczenie. Pana doktora cechuje wysoka kultura osobista oraz cierpliwość, sumienność i dokładność wobec pecjentów. Rzetelnie i poważnie podchodzi do zgłaszanych dolegliwości, docieka, bada, tłumaczy szczegółowo mechanizmy, środki zaradcze i sposób leczenia. Polecam z całego serca, chociaż wiem, że z uwagi na znaczną liczbę stałych pacjentów zwyczajnie nie jest w stanie przyjmować tych nowych.

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi mnie od wielu lat. Kompetencja, szacunek dla pacjenta, poświęcenie czasu.

Bardzo dobry pod każdym względem. Polecam każdemu. Rzeczowy i przyjazny. Koncentruje się na pacjencie

Być może to dobry lekarz, jednak nie miałam okazji się przekonać bo gdy dzwoniłam by umówić się na wizytę i powiedziałam, że jestem w ósmym miesiącu ciąży, nie chciał mnie umówić... szkoda, okazało się - u innego lekarza, że to początek zapalenia oskrzeli, na szczęście już dochodzę do siebie.

Bardzo rzetelny lekarz, ktory traktuje powaznie pacjenta, poswieca mu swoj czas i uzyskuje efekty leczenia nawet bez antybiotyku. Wyciagnal mnie z zapalenia oskrzeli, ktore spowodowalo kilkumiesieczny kaszel i ciagle nawroty choroby.

Uwaielbiam tego lekarza! Uprzejmy, cierpliwy, bada i słucha i doradza.

Uwaielbiam tego lekarza! Uprzejmy, cierpliwy, bada i słucha i doradza.

Lekarz mnie przestraszył, ale nie dał rozwiązania problemu i nie udzielił odpowiedzi na moje pytania, przedstawił tylko czarny scenariusz mojej choroby

Mogę polecić z czystym sumieniem! Pan doktor był bardzo uprzejmy. Szczegółowo wypytał mnie o moją dietę, ruch fizyczny, wcześniejsze dolegliwości. Wysłuchał wszystkiego co miałam do powiedzenia, dopytywał. Zbadał mnie dość dokładnie. Polecam!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, z której korzystamy od wielu lat. Lekarz kompetentny, bardzo kulturalny.