dr n. med. Krzysztof Wojcieszek

Spotkałam na swojej drodze prawdziwego ANIOLA...bez żadnej przesady! Miałam straszne problemy z zajsciem w ciaze pozniej z jej donoszeniem i gdyby nie wiedza,praktyka a przede wszystkim cierpliwosc do marudnej pacjenki:)Pana doktora - nie byloby moich wspanialych dziewczynek.Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkich takiego ANIOLA na swej drodze.Beata O.

Rewelacyjny Doktor :) Prowadził moją ciąże, która nie przebiegała prawidłowo, ale mimo to udało mu się uratować dziecko. Dziś cieszę się razem z mężem naszym pół rocznym synkiem :) Kompetentny, uprzejmy i z poczuciem humory, Pan doktor Wojcieszek pomoże każdej pacjentce poświęci jej sporo czasu :) Gorąco polecam każdej kobiecie. Dodam tylko iż miałam to szczęście być słuchaczką na wykładach Pana doktora Wojcieszka :)

DR.K.Wojcieszek prowadził moja,zagrozona ciąże. Dzis mam zdrową,wspaniała córke. Polecam w 100 % pacjentką w ciąży oraz tym,które potrzebują dobrego specjalisty w sprawach ginekologicznych.

Zdecydowanie mogę polecić tego lekarza. 100% profesjonalista , pacjentka nie jest skrępowana podczas wizyty, potrafi udzielić wyczerpującej odpowiedzi na pytania. Nie naciąga na niepotrzebne koszta. Pan Wojcieszek prowadził moją ciąże, zjawiłam się u niego pełna obaw po wizycie u innego specjalisty, on odratował sytuację i w czerwcu urodziłam zdrową córeczkę.

Pan dr prowadzi moja pierwszą ciążę, godny polecenia. Wizyta bez US 60 zł, z USG 100zł, cytologia 30z, badania 4d prenatalne 200zł. Odpowiada na wszystkie pytania, jest cierpliwy i zabawny. Ja osobiście polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zabrze"?

Marek Pabian

Bytom
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie