Dodaj opinię Umów wizytę

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista ginekolog i położnik. Leczy choroby narządów rodnych, prowadzi diagnostykę ginekologiczną (m.in USG), zabiegi ginekologii leczniczej i laserowej.

znakomity i rzeczowy lekarz. Bardzo miły i uprzejmy. Czułam się bardzo komfortowo podczas wizyty. Chodzę do doktora już od dawna. zawsze konkretny i pomocny. Wyjątkowo doświadczony w laserowych zabiegach. Serdecznie polecam!!! Mi pomógł i wreszcie wiem ze żyje!

Rewelacyjny lekarz z powołania, służący pomocą i dobrą radą. Na pewno będę chodziła do niego na wizyty bo takich lekarzy teraz bardzo rzadko się spotyka. Jeszcze raz dziękuję!

Doktor Huzior to najlepszy lekarz, jakiego do tej pory poznałam. Przyjmuje w mojej przychodni, jest zawsze życzliwy, pomocny, ceni pacjentkę, wizyta jest zawsze komfortowa ze względu na jego kompetencję, fachowość i spokój. Wysłuchuje do końca i nigdy nie zostawia bez pomocy. Niestety przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę za przyjmowanie pacjentek ponad dzienną normę, gdyż albo jakaś hiena wytoczyła skargę na Pana doktora, albo sam nfz ma problem, że istnieją jeszcze lekarze o wielkim sercu, którzy nie odsyłają z kwitkiem, bo jakiś tam limit się skończył! Zmobilizujmy siły, bo nasz wspaniały ...

Zmobilizujmy siły, bo nasz wspaniały lekarz ma duże kłopoty, grożą mu jakieś zidiociałe kary za to, że przyjmuje więcej pacjentek, niż inni, za to, że poświęca własny czas i siedzi po godzinach dla innych, za to, że nie dostaje za to złotówki więcej! Wstyd! Proszę innych o interwencję w tej sprawie. Wiele razy pomagał nam, bo potrzebne było dodatkowe badanie, recepta, usg, bo świat nam się walił i zawsze nam pomagał. Teraz kolej na nas, pomóżmy Mu, bo jak nikt iny na to zasługuje! Beata

Byłam raz i na pewno będę chodzić tylko do tego lekarza. Cierpliwy, życzliwy, aż chce się iść na wizytę. Pozdrowienia dla doktora:)

Jestem bardzo zadowolona. Trafiłam przez przypadek i już zostałam. Odkrył plamkę na serduszku mpjej nienarodzonej coreczki i odrazu odesłał mnie do najlepszego lekarza który zakmuje sie badaniami serca płodu. Zlecał dodatkowe badania i dzięki temu przed narodzinami mojej córki jestem w stanie przygotować się na wszelkie nieprzyjemne sytuacje związane z leczeniem noworodka. Naprawdę polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog estetyczny Pruszków"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana