dr n. med. Leszek Nowak

Clostilbegyt leki sprzedam clomid clomifen clomiphene citrate lek bezplodnosc odblok owulacja jajeczkowanie Sprzedam klomid clomifene citrate 50mg, opakowanie 10 tabletek, jeden listek. Po 50zl za listek. Nazwa leku Ovinum Antiestrogen. Wazny 01.2026. Producent Biopharm, Tajlandia. Poczta 10zl i przelew na pko. Lub wysle bezposrednio z Tajlandii - poczta rejestrowana 40zl idzie 10-15 dni. dziekuje Jan Krongboon massagelondon gmail com 0066994403698 whatsapp

Nazwa leku Ovinum Antiestrogen.
Wazny 01.2026.
Producent Biopharm, Tajlandia.
Poczta 10zl i przelew na pko.
Lub wysle bezposrednio z Tajlandii - poczta rejestrowana 40zl idzie 10-15 dni.
dziekuje
Jan Krongboon
massagelondon gmail com
0066994403698 whatsapp

Zdecydowanie odradzam! Starałam się o dziecko od kilku miesięcy i w końcu zaszłam w ciążę. Lekarz, pomimo cotygodniowego usg, nie zauważył, że to ciąża pozamaciczna!! Skończyło się na krwotoku wewnętrznym i operacji na cito. Lekarze w szpitalu tylko pytali kto mnie leczy... Lekarz nawet nie przeprosił za to co się stało i zapytał po co do niego przyszłam. Na szczęście znalazłam innego lekarza, dzięki któremu mam dziś pięknego synka.

Na szczęście znalazłam innego lekarza, dzięki któremu mam dziś pięknego synka.

Dwa lata pseudoleczenia. Dr nawet nie zlecił podstawowych badań, dzięki którym można się dowiedzieć czy ma się szanse na dziecko czy tez nie. Kilka inseminacji, faszerowania lekami, hormonami wszystko na 100% płatne. Męża dr widział 2 razy wykonał badanie nasienia i na podstawie tego przepisał leki, które nie pomagały bo nie miały prawa pomóc. Dowalił dawkę testosteronu gdzie mąż miał odpowiedni poziom. Nie wykonywał badań kontrolnych czy stan męża się poprawia czy nie czy terapia działa czy nie NIC. U mnie badania co miesiąc TSH, prolaktyna, estradiol itd miesiąc w miesiąc od 2 lat. Co miesiąc ta sama gadka że następnym razem coś ruszy bo dostałam końską dawkę hormonów. Nie wspomnę o metodzie naturalnego zapłodnienia we doktora. Nikomu tego nie życzę potraktował nas jak króliczki a na moje stwierdzenie że jest to psychicznie i fizycznie niemożliwe stwierdzał ,, przepisze tabletki dla męża żeby mógł, a pani może cały czas ..." Nie polecam tego lekarza parom które chcą mieć dziecko a od dłuższego czasu się nie udaje. Zmieńcie lekarza póki macie czas i pieniądze. Mam nadzieję że komuś pomogłam i ktoś się zastanowi nad zmianą lekarza albo przynajmniej wykonaniem na własną rękę badań podstawowych w leczeniu niepłodności.

Pan Doktor prowadził dwie moje ciąże, obie zakończone porodami naturalnymi, bez komplikacji. W razie potrzeby zawsze znalazł się termin na dodatkową wizytę. Lekarz z dużą wiedzą oraz, przy którym nawet w rozwijającej się pandemii nie bałam się o ciążę, a do tego z poczuciem humoru.

Po jeżdżeniu od lekarza do lekarza , wkoncu trafiłam do Dr.Nowaka i to była nasza najlepsza decyzja . Wcześniej 4 lata leczenia i różnych lekarzy i nic . Po 8 miesiącach leczenia u Dr. Nowaka , zaszłam u upragniona ciążę . Mamy zdrową 16 miesięczna córkę Polecam !!

Jeśli chcecie wyleczyć niepłodność uciekajcie z tej kliniki! My straciliśmy 4 lata nerwów, ogrom pieniędzy i czasu. Leczenie okazało się oczywiście nieskuteczne, te same leki każdej pacjentce! Nie poinformował mnie o ryzyku nowotworu przy terapii mimo ze jestem w grupie ryzyka. Brak podstawowych badań przy leczeniu niepłodności! Nasze łzy i załamanie próbował zaćmić sprośnymi żartami. Brak słów! Leki oczywiście od razu nakazywał wykupić obok w aptece małżonki! Bagatelizował wszystkie objawy a kiedy zadzwoniłam z wynikiem bety kazał czekać i oczywiście było za późno. NIE POLECAM BARDZO!

zgodzę się z poprzednia negatywna opinia o doktorze Nowaku .sama leczyłam się ok roku czasu bezskutecznie , na 1-szej wizycie nawet mnie nie zbadał , nie pobrał wymazu na chlamydię , brak zaleceń do wykonania Hiv ,Anty-Hbs ,Hcv ,Vdrl , nawet nie zapytał czy byłam kiedykolwiek w ciąży , czy poroniłam... wszystkim pacjentkom przepisuje clostilbegyt - nie ważne od kiedy się stara i który cykl go zażywa, czas na wizytach wypełnia głupimi zboczonymi żartami lub nieprawdziwymi historiami o pacjentkach - zapewne każdej parze mówi takie same... polecam kobietom wybrać się ...

polecam kobietom wybrać się na kilka konsultacji przed leczeniem niepłodności do różnych klinik - ja teraz żałuje że tak nie zrobiłam ..mam teraz porównanie
mamy 21 wiek a w Plasmedzie nawet nie ma spódniczek i obuwi jednorazowych...

lekarz bardzo miły ale jak w moim przypadku nieskuteczny .wynika to być może z nadmiaru pacjentek , na początku leczenia widać że się stara , ale w miarę upływu czasu , jak nie ma efektów to widać brak zainteresowania , lekarz sam nie wie na jakim etapie leczenia jest pacjentka i po co przyszła , nie zleca żadnych badań dodatkowych za to wypisuje tonę leków hormonalnych i ciągle chwali się wspaniałymi efektami leczenia swoich pacjentek , tak jakby mnie to interesowało ...mówi bez przerwy ale nie na temat , nie skupia się na efekcie leczenia , nie polecam

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza! Od kiedy zostałam jego stałą pacjentką nie czuje już stresu przed wizytą! Potrafi sprawić że pacjentka poczuję się rozluźniona, opowie dowcip, naprawdę potrafi zadbać o atmosferę. Co do kompetencji, przez długi czas borykałam się z uciążliwymi nawrotami grzybicy, Dr Nowak był pierwszym lekarzem który temu zaradził - od ponad roku nie miałam nawrotu. Jestem dość młodą osobą i bardzo podoba mi się to, że nie jestem traktowana jak gówniara (u wielu lekarzy niestety tak jest), w pełni profesjonalne podejście!

Jest super. Wytłumaczy, porozmawia o konkretnym przypadku,jak dla mnie jego kompetencja jest trafiona na 100%. Jestem bardzo szczęśliwa. Dzięki jemu uniknęłam operacji. Wdzięczna pacjentka.

Dzięki jemu uniknęłam operacji.
Wdzięczna pacjentka.