dr n. med. Leszek Nowak

Jest bardzo dobrym lekarzem, pomógł mi zajść w upragnioną ciążę.

Jest bardzo dobrym lekarzem, pomógł mi zajść w upragnioną ciążę.

Ja akurat jestem zadowolona. lekarze mi mówili, że nigdy nie zajdę w ciążę. trafiłam do doktora, zobaczył wypisy badania. zrobił u siebie w szpitalu hsg, potem leki dla mnie bo mąż ok, i dwa miesiące po byłam w ciąży. a wcześniej starałam się 5 lat. ja akurat nic złego nie mogę napisać.

Lekarz tylko z nazwy. Zupełnie nie zna się na tym co robi. Eksperymentuje na pacjentkach za ich własne ciężkie pieniądze i zamiast szukać przyczyn niepłodności naciąga na drogie procedury. Ja straciłam dużo kasy, zdrowia i czasu. Klinika to raczej wschodnioeuropejskie centrum leczenia niepłodności bo dr Nowak nie ma o niej pojęcia, a tym bardziej o europejskich procedurach jej leczenia. Szczerze odradzam.

Ten lekarz uratował mi życie, przeprowadził skomplikowaną operację a później poprowadził cały proces rekonwalescencji. Na każdym etapie leczenia tłumaczył co się dzieje i co stać się może.

Na każdym etapie leczenia tłumaczył co się dzieje i co stać się może.

WSZYSTKIM PRZEPISUJE DROGIE LEKI I DŁUGĄ KURACJĘ NIE ZAWSZE POTRZEBNĄ. TAK BYŁO W MOIM PRZYPADKU.INNY LEKARZ WYLECZYŁ MNIE TAŃSZYMI O POŁOWĘ LEKAMI I W KRÓTSZYM CZASIE.

Leczyl mnie i męża od końca dawał leki które w moim przypadku mnie leczyly tylko hormony hormony i brak szukania przyczyny moich dolegliwości stracone 4 lata brak efektow mam nadzieję ze nie straciłam szansy na dziecko

NIE POLECAM!!! jeśli macie dużo zbędnej kasy to pan doktor sie ucieszy wmówi Wam wszystko! Brałam bardzo dużo niepotrzebnych leków... zastrzyki, antybiotyki. Polecam klinikę PROVITA w KATOWICACH- konkretnie wystarczyły trzy wizyty, bardzo kompetentny personel.

Brałam bardzo dużo niepotrzebnych leków... zastrzyki, antybiotyki.

Witam, ja wychodzę z założenia, że ile ludzi tyle opinii i każdy powinien znaleźć lekarza, który do niego pasuje i nie chodzi tu tylko o ginekologa. Ja trafiłam do Pana dr Nowaka przez przypadek wcześniej nie interesowałam się rankingami dopóki z dwiema koleżankami postanowiłyśmy zajść w jednym czasie w ciążę. Ponieważ jedna z koleżanek jest bardzo wrażliwa na wszelkie opinie wybrała z rankingu jednego z najlepiej opisywanych lekarzy (dr Graniczke), Boże, jaka ona była zadowolona. Pomyślałam no dobra może on jest taki super, więc z drugą koleżanką wybrałyśmy się razem. Niestety ani mi ani kumpeli lekarz nie przypadł do gustu, a takie miał super opinie. Koleżanki już były w 3 miesiącu a u mnie dalej nic. Stwierdziłam że po 10 latach chodzenia do jednego ginekologa czas poszukać coś innego, nowego, świeżego tym bardziej że zaczęłam się martwić że nie zachodzę w ciążę i w taki oto sposób trafiłam do Europejskiego Centrum Leczenia Niepłodności, a tam do przemiłego Pana Leszka Nowaka. Pierwsza wizyta – badanie ginekologiczne, badanie piersi, USG domaciczne, seria pytań, zestaw badań i umówienie drugiej wizyty czas 26 minut. Jak na kogoś kto mało podobno poświęca czasu pacjentom to powiem tylko że super lekarz z rankingu badał moją kumpel 10minut, a mnie 8 (gdzie kumpela była już w 3 miesiącu ciąży). Kolejne wizyty u Pana Nowaka też nie były krótsze, co wiąże się z opóźnieniami w oczekiwaniu na wizytę, bo pan doktor rozmawia i pyta się o wszystko. Już na trzeciej wizycie dr Nowak mnie zaskoczył! Bez wglądu do kartoteki idąc korytarzem do gabinetu pytał mnie o wyniki z konkretnych badań które kazał mi zrobić. Co wiąże się z dobrą pamięcią do pacjentek, a przewija się ich tam trochę. Ja jestem w trakcie leczenia, ale Pan doktor urzekł mnie swoim pozytywnym podejściem i trafnie zidentyfikował mój problem. Trzeba szukać swojego lekarza ja swojego znalazłam :)

Ja w 100% nie polecam tej Kliniki. PO roku leczenia tam zmieniliśmy lekarza. Przy pierwszej wizycie powiedział że nie widzial tak zaniedbanej pacjentki. NADZERKA< ENDOMETRIOZA! Pan Dr Nowak twierdził jednak że wszystko było ok. Czy dr Nowak to ginekolog czy np stomatolog bo na chorobach kobiecych sięzupełnie nie zna niestety! Po laparoskopii prowadzonej przez innego lekarza okazalo się że stwierdzoną: NIEPLODNOSC PIERWOTNĄ ORAZ CIĘŻKĄ ENDOMETRIOZĘ MAICIY. Wcześniej oczywiście musiałam sobei zamrozić nadżerkę! Pan Doktor Nowak oczywiście wcześniej jej nei zauważyl! Brak słów.

Nie polecam. Straciłam 5 lat a Dzidzi jak nie było tak nie ma. Bagatelizuje wszystko,zbywa uśmiechem i "dobrym wrażeniem" Co do kompetencji-hmmm. Wszystko -Nie ma żadnego problemu...I jak widać niestety żadnych efektów...:-(( Nie zrobił mi podstawowych badań . A te które zrobiłam i były ponad norme okreslił,że zaden problem, ale leków też zadnych nie przepisał. pan Dr bazuje na cudach...Nie polecam nikomu , to że ktoś jest miły to naprawdę za mało...