dr n. med. Leszek Nowak

3,2
3,4
3,1
3,1

Witam, ja wychodzę z założenia, że ile ludzi tyle opinii i każdy powinien znaleźć lekarza, który do niego pasuje i nie chodzi tu tylko o ginekologa. Ja trafiłam do Pana dr Nowaka przez przypadek wcześniej nie interesowałam się rankingami dopóki z dwiema koleżankami postanowiłyśmy zajść w jednym czasie w ciążę. Ponieważ jedna z koleżanek jest bardzo wrażliwa na wszelkie opinie wybrała z rankingu jednego z najlepiej opisywanych lekarzy (dr Graniczke), Boże, jaka ona była zadowolona. Pomyślałam no dobra może on jest taki super, więc z drugą koleżanką wybrałyśmy się razem. Niestety ani mi ani kumpeli lekarz nie przypadł do gustu, a takie miał super opinie. Koleżanki już były w 3 miesiącu a u mnie dalej nic. Stwierdziłam że po 10 latach chodzenia do jednego ginekologa czas poszukać coś innego, nowego, świeżego tym bardziej że zaczęłam się martwić że nie zachodzę w ciążę i w taki oto sposób trafiłam do Europejskiego Centrum Leczenia Niepłodności, a tam do przemiłego Pana Leszka Nowaka. Pierwsza wizyta – badanie ginekologiczne, badanie piersi, USG domaciczne, seria pytań, zestaw badań i umówienie drugiej wizyty czas 26 minut. Jak na kogoś kto mało podobno poświęca czasu pacjentom to powiem tylko że super lekarz z rankingu badał moją kumpel 10minut, a mnie 8 (gdzie kumpela była już w 3 miesiącu ciąży). Kolejne wizyty u Pana Nowaka też nie były krótsze, co wiąże się z opóźnieniami w oczekiwaniu na wizytę, bo pan doktor rozmawia i pyta się o wszystko. Już na trzeciej wizycie dr Nowak mnie zaskoczył! Bez wglądu do kartoteki idąc korytarzem do gabinetu pytał mnie o wyniki z konkretnych badań które kazał mi zrobić. Co wiąże się z dobrą pamięcią do pacjentek, a przewija się ich tam trochę. Ja jestem w trakcie leczenia, ale Pan doktor urzekł mnie swoim pozytywnym podejściem i trafnie zidentyfikował mój problem. Trzeba szukać swojego lekarza ja swojego znalazłam :)

Jeśli chcecie wyleczyć niepłodność uciekajcie z tej kliniki! My straciliśmy 4 lata nerwów, ogrom pieniędzy i czasu. Leczenie okazało się oczywiście nieskuteczne, te same leki każdej pacjentce! Nie poinformował mnie o ryzyku nowotworu przy terapii mimo ze jestem w grupie ryzyka. Brak podstawowych badań przy leczeniu niepłodności! Nasze łzy i załamanie próbował zaćmić sprośnymi żartami. Brak słów! Leki oczywiście od razu nakazywał wykupić obok w aptece małżonki! Bagatelizował wszystkie objawy a kiedy zadzwoniłam z wynikiem bety kazał czekać i oczywiście było za późno. NIE POLECAM BARDZO!

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza! Od kiedy zostałam jego stałą pacjentką nie czuje już stresu przed wizytą! Potrafi sprawić że pacjentka poczuję się rozluźniona, opowie dowcip, naprawdę potrafi zadbać o atmosferę. Co do kompetencji, przez długi czas borykałam się z uciążliwymi nawrotami grzybicy, Dr Nowak był pierwszym lekarzem który temu zaradził - od ponad roku nie miałam nawrotu. Jestem dość młodą osobą i bardzo podoba mi się to, że nie jestem traktowana jak gówniara (u wielu lekarzy niestety tak jest), w pełni profesjonalne podejście!

zgodzę się z poprzednia negatywna opinia o doktorze Nowaku .sama leczyłam się ok roku czasu bezskutecznie , na 1-szej wizycie nawet mnie nie zbadał , nie pobrał wymazu na chlamydię , brak zaleceń do wykonania Hiv ,Anty-Hbs ,Hcv ,Vdrl , nawet nie zapytał czy byłam kiedykolwiek w ciąży , czy poroniłam... wszystkim pacjentkom przepisuje clostilbegyt - nie ważne od kiedy się stara i który cykl go zażywa, czas na wizytach wypełnia głupimi zboczonymi żartami lub nieprawdziwymi historiami o pacjentkach - zapewne każdej parze mówi takie same... polecam kobietom wybrać się ...

polecam kobietom wybrać się na kilka konsultacji przed leczeniem niepłodności do różnych klinik - ja teraz żałuje że tak nie zrobiłam ..mam teraz porównanie
mamy 21 wiek a w Plasmedzie nawet nie ma spódniczek i obuwi jednorazowych...

lekarz bardzo miły ale jak w moim przypadku nieskuteczny .wynika to być może z nadmiaru pacjentek , na początku leczenia widać że się stara , ale w miarę upływu czasu , jak nie ma efektów to widać brak zainteresowania , lekarz sam nie wie na jakim etapie leczenia jest pacjentka i po co przyszła , nie zleca żadnych badań dodatkowych za to wypisuje tonę leków hormonalnych i ciągle chwali się wspaniałymi efektami leczenia swoich pacjentek , tak jakby mnie to interesowało ...mówi bez przerwy ale nie na temat , nie skupia się na efekcie leczenia , nie polecam

Ja akurat jestem zadowolona. lekarze mi mówili, że nigdy nie zajdę w ciążę. trafiłam do doktora, zobaczył wypisy badania. zrobił u siebie w szpitalu hsg, potem leki dla mnie bo mąż ok, i dwa miesiące po byłam w ciąży. a wcześniej starałam się 5 lat. ja akurat nic złego nie mogę napisać.

Jest super. Wytłumaczy, porozmawia o konkretnym przypadku,jak dla mnie jego kompetencja jest trafiona na 100%. Jestem bardzo szczęśliwa. Dzięki jemu uniknęłam operacji. Wdzięczna pacjentka.

Dzięki jemu uniknęłam operacji.
Wdzięczna pacjentka.

Ten lekarz uratował mi życie, przeprowadził skomplikowaną operację a później poprowadził cały proces rekonwalescencji. Na każdym etapie leczenia tłumaczył co się dzieje i co stać się może.

Na każdym etapie leczenia tłumaczył co się dzieje i co stać się może.

Dwóch poprzednich ginekologów stwierdziło u mnie niepłodność idiopatyczną, w końcu trafiłam do doktora Nowaka. Po 6 miesiącach leczenia jestem w ciąży (obyło się bez in vitro czy inseminacji). Jestem zachwycona i szczęśliwa, że miałam szczęście trafić do Dr Nowaka

Miły to pan doktor może i jest ale podejście do pacjentki raczej przedmiotowe. Bada, wypisuje receptę i do widzenia. Żadnego tłumaczenia co i jak, a w razie jakichkolwiek pytań rzuca kilka medycznych, niezrozumiałych terminów. Bagatelizuje zgłaszane dolegliwości. Na mnie pierwsze wrażenie zrobił bardzo pozytywne ale z każdą kolejną wizytą utwierdzałm się w przekonaniu że to niestety tylko wrażenie..Nie polecam.