lekarz Lucjan Hatala

Ortopeda, Traumatolog

Cudowny i empatyczny człowiek i rewelacyjny specjalista. Zabieg oraz opieka po nim na najwyższym poziomie. Czeka mnie jeszcze artroskopia drugiego kolana ale po tej pierwszej wiem, że jestem w najlepszych rękach

wspaniały pogodny człowiek udziela szczegółowych informacji polecam mnie zaimponował podejsciem i fachowością

Polecam Bardzo sympatyczny, dokładny lekarz. Trafilam do Pana doktora przez przypadek kiedy córka doznała bolesnego urazu stopy, była bardzo zestresowana, ale dzieki pogodnemu usposobieniu Pana doktora wizyta przebiegła bardzo sprawnie i zapomniala o bólu.

Polecam

B fachowo lek.wytłumaczył przebieg choroby dokładnie zbadał super podejscie uprzejmy.Dostepny interesuje sie pacjentem

Fantastyczny człowiek i lekarz. W marcu br. miałem zabieg atroskopii barku, wykonany przez dr Hatalę. Świetny specjalista, super lekarz, niesamowicie uprzejmy lekarz. Tak powinni postępować wszyscy lekarze. Czuję się świetnie, ćwiczenia zlecone przez dr zdały egzamin. Można powiedzieć, że jestem już w pełni sprawny. Żadnych dolegliwości. Szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kielce"?

Wojciech Wąsacz

Skarżysko-Kamienna
Szpital Jednodniowy ORTOPEDICA
Osiedle Na Stoku 63A
Kielce
Poradnia Ortopedyczna NZOZ "Przyjaciel"
Os. Na Stoku 63a
Poradnia Ortopedyczna Szpitala Specjalistycznego