prof. dr hab. Łukasz Wicherek

Ginekolog

Wspaniały lekarz i człowiek. Najlepszy i niezastapiony. Uratował życie mojej mamie, podjął się operacji której nikt inny nie chciał sie podjąc.

W kilku zdaniach nie da się opisać profesjonalizmu, życzliwości względem nie tylko pacjenta, empatii i człowieczeństwa jakie w sobie nosi profesor Wicherek. To lekarz, który w trudnych przypadkach nie rozkłada rąk tylko zawsze stara się pomóc. To lekarz, który daje nadzieję. Tylko w ten sposób jestem w stanie podziękować profesorowi Wicherkowi za uratowanie mamy.

Pan profesor to wspaniały człowiek i fachowiec...imponuje wiedzą,opiekuje się pacjentem nawet w niedzielę :-) bardzo uczciwy lekarz.

Brak jest słów w polskim słownictwie, które odzwiercidliłyby w pozytywnym sensie kim jest PAN PROFESOR mogę użyć tylko kilku ale to i tak są za małe : genialny lekarz, naj-wybitniejszy profesor, potęga inteligencji, kultury , taktu, wiedzy i to wszystka za mało-pacjentka z Osieka

Prof. Wicherek...chciałabym napisać w wielkim skrócie- lekarz z POWOŁANIA. Natomiast powinien przyjrzeć się bardziej pielęgniarkom ze swojego oddziału......

Prof. Wicherek...chciałabym napisać w wielkim skrócie- lekarz z POWOŁANIA.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bydgoszcz"?

Chodkiewicza
Bydgoszcz