prof. dr hab. Łukasz Wicherek

Barbara, wdzięczna pacjentka z Katowic: Prof. dr hab. n. med. Łukasz Wicherek, koordynator Oddziału Ginekologii Onkologicznej Kliniki Onkologicznej w Bydgoszczy - to specjalista najwyższej klasy i człowiek o nieskazitelnym morale. Przyjmuje trudne wyzwania i przeprowadza operacje, których nie podejmują się inni chirurdzy ginekologii onkologicznej. Stąd pojawiają się u Niego pacjenci z całej Polski. W moim przypadku Profesor przeprowadził skomplikowaną operację usunięcia zaatakowanych rakiem, trudno dostępnych węzłów chłonnych w miednicy małej i w przestrzeni zaotrzewnowej. Operacji tej nie podjął się żaden lekarz na Śląsku. Moją opinię zamieszczam na forum internetowym, ponieważ jest to jedyny sposób w jaki odwdzięczyć się mogę Profesorowi za to co dla mnie zrobił.

Wspaniały fachowiec i człowiek. Imponuje wiedzą i podejściem tym bardziej, że jest taki młody. Mam do niego zaufanie - wciąż walczymy o życie Mamy ale wierzę, że On jest w stanie zrobić wszystko co się da.

Pan Profesor, uratowal życie mojej mamie, z każdym problemem mozna sie zwrocic umawia na bardzo szybkie terminy diagnostyki czy wizyt, jego wyjasnienia sa zrozumiale dla pacjenta, opiekuje się w dzień i w nocy:) p. Profesor operował moją mamę od rana 4 godziny i ku mojemu zdziwieniu przychodził co chwilę, nawet przed 22 jak jeszcze byłam przy mamie....jestem zszokowana postawa Pana Profesora i życzyłabym naszej slużbie zdrowia takich lekarzy z tak dobrym sercem, z takim podejsciem do pacjenta,a w dodatku tak miłym i co ważne bardzo skromnym. Na oddziale panuje ład i spokój, wszystko chodzi jak w zegareczku mimo ogromnego zamieszania i bardzo wielu pacjentek !!!! Z ogromnym szacunkiem Panie Profesorze- bardzo dziękuję za dwukrotne już uratowanie życia mojej ukochanej mamie ! Będę wdzięczna już do końca życia !!!!

jest bardzo miłym lekarzem . dobrze by było aby polska medycena miała wiecej takich lekarzy ;)

Panie Doktorze,dziękuję,uratował mi Pan życie.Nie ma takich słów bym opisała swoją wdzięczność.Niech Bóg ma Pana w opiece!! wdzięczna pacjentka z Włocławka.

Zdecydowanie jak już ktoś napisał Profesor nie panuje nad tym co dzieje się na oddziale. Pielęgniarki są aroganckie, swoją pracę traktują jak zło konieczne. Byłam pacjentką tego oddziału przez dłuższy czas. Pielęgniarki łaskę robią jak się je o coś prosi. Jak im się praca pielęgniarki nie podoba, to niech zmienią fach. Jestem zszokowana taką opieką w Centrum Onkologii niby na wysokim poziomie !!!!!!!!!!!! Teresa z Torunia

Serdeczne Podziękowanie niestrudzonemu,o wielkim sercu Panu prof.dr.hab.Łukaszowi Wicherkowi.Szczególne podziękowania kieruję do Pani dr.prowadzącej Urszuli Gręzlikowskiej oraz Pana dr.Rejs,którzy dali mi drugą szanse.Wszystkim lekarzom,całemu personelowi białemu dziękuję za trud i oddanie drugiej osobie.W pamięci pozostanie mi również personel medyczny przyjmujący mnie na oddział ginekologii onkologicznej od których emanowała energia i nadzieja na lepsze jutro. Dziekuję- WDZIĘCZNA PACJENTKA TERESA GROMADZKA.

wspaniały lekarz ,budzi zaufanie z czystym sumieniem moge go polecić ,uratował mi życie dziękuje panie profesorze pacjętka z Łubowa.

Trudno się zgodzić z opinią powyżej zwłaszcza, iż jest to anonim, jeżeli ktoś ma prawdziwe zarzuty, udowodnione powinien się udać do odpowiednich organów a nie wylewać swoje żale anonimowo w internecie. Podczas dwukrotnego pobytu na oddziale doświadczyłam wiele życzliwości, kompetentnych opinii i zainteresowania. Proszę wskazać jakiegokolwiek innego Ordynatora, w jakimkolwiek szpitalu, który przychodzi mając rodzinę w sobotę i niedzielę do pacjentek! Panie Profesorze Dziękuje! Personelowi pielęgniarskiemu dziękuje z całego serca. Wioletta z Bydgoszczy

Chce dodac troche goryczy do tych pochlebnych ocen.Zdecydowanie prof. nie panuje nad tym co dzieje sie na jego oddziale.Personel pielegniarski jest zalosnie nieuprzejmy i wrecz arogancki.Mowia o tym wszystkie pacjentki,ale prof.nie potrafi tego zmienic..On sam natomiast nie potrafi nawiazac dobrego kontaktu z chorym co w przypadku tych schorzen jest niezmiernie wazne.Nie potrafi tez jasno ocenic sytuacji chorago w kontakcie z rodzina.Konsultacja po wypisie ze szpitala trwala 2 minuty.Chory bez wiedzy co z nim bedzie dalej ,jakie sa rokowania i co go czeka skazany jest sam na siebie.