lekarz Maciej Jarolim

Nie polecam! Całą ciążę chodziłam do dr Jarolima prywatnie. Gdy leżałam w trakcie ciąży w szpitalu i chciałam zamienić z nim dwa słowa zbył mnie opryskliwie, że nie ma czasu. Kiedy była jego kolej na obchodzie spojrzał na moje usg i stwierdził, ze kosmówka się odkleja i mam leżeć i się nie ruszać. Myślałam, że moje dziecko zaraz umrze. To było usg NEREK a nie dziecka! Leżałam z powodu kolki nerkowej. Podczas porodu zastosował na mnie chwyt Kristellera nawet nie konsultując tego ze mną. Później zszył mnie tak, że porobiły mi się krwiaki. Po 6 dniach po porodzie dr Kmiecik mi je wycisnął zamiast założyć dren i całe szycie mi poszło... Chodziłam 4 miesiące z dziurą na pół półdupka, która nie chciała się goić. Gdyby nie lekarz na którego trafiłam później (twierdził, że nie powinnam rodzić naturalnie tak dużego dziecka) i który zoperował mnie za darmo dostałabym pewnie jakieś gangreny. Nie wspominam już o gronkowcu, którym zarażono i mnie i dziecko w Szpitalu nr 3. Pana "całuję rączki, zaraz wypiszę l4 bez podstawy" radzę mijać szerokim łukiem!

Lekarz całując rączki na wejściu powoduje ekstazę u kobiet. Dzięki takim zabiegom walą do niego tłumy, lecz gdy przychodzi "techniczny" lub zdrowotny problem facet ZAWODZI! Potrafi tylko brać kasę i spędzać kobiety do poczekalni bez rejestratorki, tak żeby czekały min. 3h na swoje wejście do jego gabinetu. Dopóki jest dobrze, to się sprawdza, ale gdy coś idzie nie tak, jest beznadziejny! Mnie spaprał cesarkę, doprowdził do poważnych komplikacji po zabiegu itp. Szkoda słów. Oby jak najszybciej skończył swoją zabawę w ginekologa.

Pana doktora poznałam 3 lata temu, trafiłam do niego we wczesnym stadium ciąży. Zarówno ta jak i dwie kolejne zakończyły się poronieniem. W tym czasie pan dr skierował mnie na wszystkie z możliwych badań, a gdy i jemu "zabrakło pomysłów", skonsultował się ze znajomymi lekarzami aby tylko nam pomóc...i pomógł! Dziś jestem mamą, ciążę prowadził Pan dr, kontrolował jej przebieg co tydzień, nie domagając się za to wynagrodzenia. Szczerze polecam!!!

Polecam jak najbardziej dr Jarolima. Kompetentny i fachowy lekarz.

Polecam jak najbardziej dr Jarolima. Kompetentny i fachowy lekarz.

Kompetentny fachowiec, długo i dokładnie bada pacjentki, jest też bardzo miłym i kulturalnym człowiekiem. Gorąco polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tarnowskie Góry"?

Bogusław Tobór

Avimed