lekarz Maciej Jarolim

Ocena mówi sama za siebie. Dzięki niemu urodziłam zdrowego syneczka mimo, ze sama nie jestem już młódką. U niego leczy się moja mama i połowa kobiet z mojej pracy. Wszyscy go chwalą.Gdyby wizyty u wszystkich lekarzy wyglądały tak jak u niego to mielibyśmy najlepszą służbę zdrowia na świecie.

Komentarz w imieniu mojej Mamy, która leczy się u dr Jarolima. Bardzo kompetentny, życzliwy i sympatyczny lekarz. Mimo różnych nacisków- ze strony innych lekarzy- był pewien swojej diagnozy; i jak się okazało była celna. Dzięki temu nie była konieczna poważniejsza ingerencja w organizm. Całym sercem polecamy tego Lekarza ! :)

Komentarz w imieniu mojej Mamy, która leczy się u dr Jarolima.

Bardzo kompetentny, życzliwy i sympatyczny lekarz.
Całym sercem polecamy tego Lekarza ! :)

Kiedy w wieku 20 lat uslyszy sie wyrok: "Pani nigdy nie bedzie miala dzieci" - traci sie nadzieje na wszystko... Moja bratowa zachowala zimna krew i zabrala mnie wlasnie do dr Jarolima... WKONCU normalne i odpowiednie leczenie dalo nadzieje :) za 8 tyg zostane Mama :D Wysoka kultura osobista lekarza, kompetentnosc i ciepla atmosfera wzbudzily we mnie zaufanie i NIE POLECILABYM innego lekarza... Fakt, ze dlugo sie czeka... ale WARTO!!! Teraz przynajmniej wiem za co place i ze jestem pod dobra opieka :D

Teraz przynajmniej wiem za co place i ze jestem pod dobra opieka :D

Zdecydowanie polecam :) bardzo długo zmieniałam lekarzy aż wreszcie znalazłam kpgoś godnego zaufania i kompetentnego. Dalej już szukać nie muszę :)

Zdecydowanie polecam tego lekarza. To, że na wizytę czeka się nawet parę godzin jest spowodowane zaufaniem kobiet, które się do pana doktora przekonały i zaufały. Ja byłam mile zaskoczona tak dżentelmenskim podejściem. Standardowo wizyta kosztuje 80zł (w cenie badanie ginekologiczne, badanie piersi i USG dopochwowe), ja płaciłam dodatkowo 10zł za cytologię.

Witam, ten lekarz bije wszystkich innych uprzejmością i kulturą osobistą. Prowadziłam u niego ciążę i u niego rodziłam, pomógł bardzo,specjalista jest na pewno! W szpitalu mial czas aby zajzec do mojej sali i zapytac o samopoczucie, usmiech nie schodzi z jego twarzy. POLECAM

Zdecydowanie polecam! Traktuje pacjentki z ogromnym szacunkiem, jest uprzejmy i pomocny.

Byłam już u wielu lekarzy. Z zadnego nie byłam tak zadowolona. ZDECYDOWANIE polecam!

Szczerze polecam pana Jarolima. Fachowiec w swojej dziedzinie, w dodatku bardzo uprzejmy. Prowadził moją ciążę, miałam też szczęście, że odbierał poród. Pełen profesjonalizm.

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Od początku prowadzi moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Nie mogłam trafić na lepszego specjalistę.