lekarz Maciej Jarolim

Bardzo dobry lekarz z wysoką kulturą. Jasno tłumaczy, uważnie słucha. Po 4 latach chodzenia po prywatnych gabinetach, właśnie u niego otrzymałam skuteczne leczenie i to już po pierwszej wizycie.

Bardzo dobry lekarz, którego polecam każdej kobiecie:)

Bardzo dobry lekarz, którego polecam każdej kobiecie:)

Pan Doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Przeprowadzał cesarskie cięcie. Przynajmniej 3-4 razy w ciągu 2-3 godz był na sali pytać jak się czuję, czy wszystko w porządku i czy czegoś nie potrzebuję. W żadnym innym szpitalu (z inf. znajomych i rodziny) żaden lekarz nie interesuje się pacjentką jak dr. Jarolim. Planujemy z mężem jeszcze jedno dzieciątko i na pewno zgłoszę się do Pana Doktora :) Zdrowie i życie moje i mojego przyszłego drugiego dziecka jest dla mnie najważniejsze. I powierzam je tylko jednej osobie! Panie Doktorze! Z całego serca za wszystko dziękuję :)

Kierowana dobrymi opiniami wybrałam go jako lekarza prowadzącego moją pierwszą ciążę. Wszystkie pozytywne opinie potwierdzam: jest miły, kulturalny, wzbudza zaufanie, fachowo wyjaśnia, odpowiada na wszystkie pytania, wprowadza miłą atmosferę, nie czułam się przy nim skrępowana, bada delikatnie. Ciąża zakończyła się niepomyślnie, również Pan Jarolim przeprowadzał u mnie zabieg łyżeczkowania, badał mnie w szpitalu po zabiegu, delikatnie wyjaśniał dalsze postępowanie. Również na oddziale szpitalnym czułam się pod dobrą opieką, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Jedynym minusem jest tryb odbywania wizyt - bez zapisów. Na wizyty czekałam nawet 4-5 godzin, czego ...

Jedynym minusem jest tryb odbywania wizyt - bez zapisów. Na wizyty czekałam nawet 4-5 godzin, czego nie wyobrażam sobie w przypadku złego sapomopoczucia, czy końcówki ciąży. Z tego tylko powodu jako lekarza prowadzącego moją kolejną ciążę (z problemami, więc nie chciałam ryzykować tak długiego stania) wybrałam innego lekarza - Pana Marka Gwoździa (który ma u mnie równie wysoką ocenę).

zmienialam lekarzy bo mialam straszne problemy kilka razy chorowalam na zapalenie przydatk ów torbiel i pecherzyki groziła mi bezplodnosc przez to ze inni lekarze to zaniedbali a on zawsze mily uprzejmy i dobrze wszystko tłumaczy chodze do niego juz prywatnie 3 lata naprawde polecam

To byla moja pierwsza wizyta u ginekologa i zycze kazdej dziewczynie takiego lekarza, przy tym lekarzu stres bardzo szybko minol, nie czuc bylo zadnego skrępowania, wizyta przebiegala w bardzo milej atmosferze. Troche sie naczekałam w kolejsce (TYLKO 2 godziny bo normanie podobno sie czeka 4 albo nawet 6) ale naprawde warto bylo, polecam tego lekarza

wspaniały lekarz , czasem czekam u niego do 23 np od 19 ale naprawde warto i to jest niesamowite ze mimo iz wszystkich to denerwuje ze nie ma zapisow i tak dlugo trzeba czekac , to i tak czekaja u niego tłumy kobiet :) jak bylam u niego na koagulacji potocznie wypalance , to juz po zabiegu zrobilo mi sie slabo cisnienie mi spadalo zaczelam głuchnac troche sie wystraszylam a on trzymal mi nogi w gorze i glaskal mnie po rece :) wiem to troche smieszna i niezreczna sytuacja ale ja naprawde sie nie czulam skrepowana , nawet przez sekunde pomyslalam ze on jest :) tak opiekunczy dla mnie jak by byl moim tata :) nie smiejcie sie ale naprawde u niego w gabinecie czuc cieplo i prawie wcale nie czuc skrepowania :)

Pana doctora mogę nazwać praktycznie lekarzem rodzinnym. Leczymy się u niego wszystkie ja, moja mama i siostra, oraz mnóstwo znajomych które znamy. Zawsze ma czas dla pacjentek, jak trzeba to skieruje do innego lekarza, jeśli trzeba kieruje od razu do szpitala. Zawsze pamięta o reszcie rodziny i śle pozdrowienia. Kiedy się jest u niego w szpitalu, zawsze dba o pacjentki, interesuje się nimi. W przypadku mojej siostry która po porodzie miała poważną operację, a pana doktora nie było w szpitalu, bo był po pracy i nie potrafili się z nim skontaktować, przyjechał późnym wieczorem, żeby zobaczyć jak siostra się czuje. Taki lekarz to skarb, choć w jego gabinecie są kolejki warto czekać, bo jak już się wejdzie do środka, nie jest się kolejną pacjentką w tłumie, tylko człowiekiem. Cóż więcej mogę dodać, jak najbardziej polecam!

Fachowe i ludzkie podejście do problemów pacjentek. Zdecydowanie godny polecenia lekarz.

Polecam lekarz z klasą. Pomógł mi, operował i wyleczył moją mamę.

Polecam lekarz z klasą. Pomógł mi, operował i wyleczył moją mamę.