dr n. med. Maciej Kentel

Ortopeda

Pan Doktor dwukrotnie operował mojego syna. Bardzo fachowo i kompetentnie. Jest świetny. Od ostatniej operacji minęło kilka lat. Ma też dobrych współpracowników. Wszyscy na 5+.

Świetny, lekarz, konsultacja 150 zł, trafnie zdiagnozował mój uraz(naderwany i niewyleczony przyczep głowy bocznej mięśnia łydki) podał prawidłowy sposób leczenia i w rezultacie jestem zdrowy, POLECAM

Stosunek pana doktora do pacjentów jest poniżej krytyki. Po wielu godzinach oczekiwania na wizytę (prywatną!) potrafi się nie zjawić w ośrodku. Zdecydowanie nie polecam osobom szanującym swój czas i osobę.

Specjalista od kolana wybitny. Wirtuoz w swojej dziedzinie. Polecam z czystym sumieniem. Last but not least: tego się nie da nauczyć, to się ma albo się tego nie ma. Owe coś dr Kentel ma. To przyzwoitość.

wizyta byla prywatna a doktor przyjmowalpo dwoch pacjentoww dwoch pomieszczeniach naraz latalod jednego pacjenta do drugiego przy komputerze siedzial jego syn.\Zawiodlamsie liczy sie tylko kasa

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2

50-204 Wrocław

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec
NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań