dr n. med. Maciej Kentel

Witam wszystkich. Mam 20 lat i jestem już po 5 operacjach kolana. Na początku rekonstrukcja ACL, potem naderwanie przeszczepu itp itd, a ostatnio zaczęła mnie gnębić łąkotka przyśrodkowa. Najpierw pojechałam do dr. Świsulskiego, który mi zszył ową łąkotkę i przez 5 miesięcy miałam spokój. Ale niestety uraz powrócił. Dzień po urazie, leżąc w łóżku z unieruchomioną nogą zaczęłam przeglądać internet w poszukiwaniu dobrego lekarza. Znalazłam dr. Kentela. Zadzwoniłam, by umówić się na wizytę, okazało się, że najbliższy wolny termin był 3godz później. Pojechałam na Hirszfelda, gdzie doktor zrobił mi USG, stwierdził,że poszedł mi szew łąkotki i zablokował mi staw. Konieczna była artroskopia. Wyobraźcie sobie, że przeprowadził mi ją 2 godz później! Miałam niesamowitego farta. Pełen profesjonalizm, super opieka medyczna a anestezjolog użył świetnego znieczulenia, bo w ogóle potem nie cierpiałam (po poprzednich 4 operacjach nie mogłam podnieść się przez tydz z łóżka z powodu tak wielkiego bólu głowy). Jestem teraz 3 dzień po artro, kolano trochę boli, ale ogólnie prawie nie jest spuchnięte no i nie jadę na żadnych przeciwbólowych lekach. Mam nadzieję, że wszystko z moim kolanem będzie już dobrze. Chciałam równocześnie polecić wszystkim doktora! Zapomniałam wspomnieć, że pojechałam na prywatną wizytę, a nie zapłaciłam ani złotówki! Lekarz bardzo miły, uprzejmy i po kolei wszystko mi wytłumaczył co się dzieje w moim kolanie i na czym będzie polegać operacja. No to by było na tyle ;)

U Pana Doktora wykonywałem rekonstrukcję ACL. Polecam tego człowieka, profesjonalista z całą pewnością.

Naprawdę doskonały specjalista. Leczył mojego tatę i wyleczył, tera leczy mnie, a wlasciwie juz prawie wyleczył, nie mozna mu nic zarzucic, dobry lekarz i mily czlowiek.

Doktor postawił Mamę na nogi po 4 miesiącach. Wcześniej 1,5 roku chodziła o dwóch kulach. Myślę, że nie potrzeba tu większego komentarza co do fachowości Pana Doktora.

Zdecydowanie polecam, facet wie co robie.

Zdecydowanie polecam, facet wie co robie.

chdze do p.dr.Kenla juz 5lat i naprwde jest super lekrzem..uratowal mi kolano! Jest coraz lepiej z moim kolanem.. Jezeli ktos potrzebuje super ortopedy to naprwde tego dr, polecam!

Świetny gość i jeszcze leprzy lekarz.Troche zabiegany,ale to dlatego ze ma za duzo pacjentów.Wszyscy chca sie u niego leczyc.Rekonstrukcja ACL to dla niego pikuś,mialem robioną i jest super.Bardzo polecam doktora Kentla

Chciałabym wszystkim,którzy mają wątpliwości do kogo należy się wybrać na konsultację związane m.in.z chorzeniami ortop.-traum.to moim zdaniem poleciłabym właśnie tego doktora Macieja Kentela-mistrza,fachowca.Jest najlepszym lekarzem,u którego byłam....jeżeli mi nie wierzycie to się zapytajcie tych co do niego chodzą lub byli już.Polecam,sama się przekonałam.

Super lekarz.. Polecam innym. Gdyby nie doktor nie wim jak by dzis wygladało moje kolano.

Doskonały ortopeda.Specjalista w dziedzinie kolan- szczególnie artroskopowa rekonstrukcja więzadeł krzyżowych.Polecam