lek. dent. Maciej Maziarski

Chirurg stomatolog, Stomatolog, Protetyk

Człowiek , któremu mogę oddać w opiekę wszystkie moje zęby! Wyrwanie zęba to czysty majstersztyk , nie tylko dlatego że bezboleśnie i w miłej atmosferze , ale przede wszystkim dlatego ,że bez ruiny w kości i jakichkolwiek powikłań!

Człowiek , któremu mogę oddać w opiekę wszystkie moje zęby!

Świetny dentysta i - jak już ktoś wcześniej wspomniał - wspaniały człowiek! Gorąco polecam tego specjalistę!

Bardzo fajny i sympatyczny stomatolog :)Zawsze zażartuje dzięki czemu pacjent nie jest aż tak zestresowany.Profesjonalnie podchodzi do leczenia zębów i wydaje mi się, że nie wyszukuje "dziury w całym" jak to niektórzy dentyści mają w zwyczaju. Owszem tanio nie jest ale coś za coś :)Moje zaufanie zyskał i chętnie będę go polecała innym osobom, szczególnie tym, którzy mają duże ubytki i spore problemy ze swoimi zębami.

Wspaniały lekarz i człowiek,godny zaufania.Polecam tym którzy boją się stomatologa tak jak Ja do tej pory!POLECAM!

wspaniały dentysta, miły, delikatny, z poczuciem humoru, fajna atmosfera w gabinecie:) :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Dąbrowa Tarnowska"?

ulica Krasińskiego 6A

AMO-DENT