lek. stom. Magdalena Gromadka - Długosz

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy, Protetyk stomatologiczny, Chirurg stomatolog

byłem w sumie na trzech wizytach. Leczenie jasno wytłumaczone i przedstawione. Pani Magda jest miłą osobą, troszkę taka pozytywnie zakręcona i zabiegana, ale co najważniejsze ma dobrą rękę i podejście do pacjenta. Leczenie było praktycznie bezbolesne, koszty jasno znane i co najważniejsze skuteczne! polecam P.S. dla zmotoryzowanych dość dobre miejsce ze względu na ogólny parking ale uważajcie na nawierzchnię bo łatwo nogę przypadkiem skręcić

jest uprzejmą i miłą osobą. lekarz godny polecenia, wzbudza spokój i zaufanie u pacjenta. Miałem zabieg którego się obwiałem, a poszło gładko i praktycznie bezboleśnie!

Pani Doktor bardzo uprzejma i miła. Wytłumaczyła mi wszystko dokładnie - o chorobie i o całym leczeniu. Poświęca dużo czasu pacjentowi i do kompetencji również nie mam zastrzeżeń. Polecam

Specjalista ogromnej klasy oraz bardzo miły człowiek. Dziękuje, jestem bardzo zadowolona z uzyskanej pomocy i leczenia. Teraz już wiem, że mam zaufanego lekarza:)))

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
ul. Lelewela Borelowskiego 13