lekarz Magdalena Kłyszewska

Pediatra

Wspaniała pediatra!!! Czy ktoś wie, gdzie teraz przyjmuje pani Doktor???? Niestety na Chełmskiej już jej nie ma :-(

Super lekarz, idealny pediatra. wszystko tłumaczy. Ma dobra podejście do rodziców i dzieci. Miałam wielkie szczęście ze trafiłam właśnie na ta lekarz jak się urodził mój synek, niestety już nie pracuje w przychodni do której należy mój synek i strasznie nad tym ubolewam ;(

Mieliśmy to szczęście, że trafiliśmy do pani doktor "z przydziału" w naszej przychodni. Wspaniała lekarka. Wszystko spokojnie i cierpliwie tłumaczy, rozwiewa obawy, nie przesadza z niczym. Nigdy nie zamieniła bym jej na żadnego innego lekarza.

Bardzo mądra, konkretna i przesympatyczna lekarka. Ma cudowne podejście do małych pacjentów i zestresowanych rodziców ;)

PANI DOKTOR JEST RZETELNA, EMPATYCZNA, BARDZO UPRZEJMA, POGODNA.WSPANIAŁA LEKARKA. BRAKUJE SŁÓW BY OPISAĆ JEJ ZAANGAŻOWANIE W PRACĘ.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8