lekarz Magdalena Kłyszewska

Najlepszy pediatra do którego trafiliśmy. Bardzo skrupulatna, dociekliwa, po prostu lekarz z powołania. Przy jakichkolwiek wątpliwościach kieruje od razu na badania i właśnie słucha to co mają do powiedzenia rodzice. Do Pani doktor będziemy jeździć chociażby na koniec Warszawy.

Fantastyczna Pani doktor, miła, empatyczna, niezwykle profesjonalnie podchodząca do sprawy. Dokładnie i szczegółowo bada dziecko, nie faszeruje antybiotykami i lekami 'reklamowanymi'. Zawsze dokładnie opisuje czego można się spodziewać, jak dziecko może reagować. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z jej usług.

Bywałam u wielu pediatrów, ale Pani Magda była pierwszą, której naprawdę zaufałam. Wnikliwie bada dziecko, nie faszeruje antybiotykami, jest dokładna i kompetentna. Nie pracuje już w przychodni przy Szczęśliwickiej, więc zmieniłam przychodnię.

Pani Doktor, jak na młodego specjalistę wydaje się być dość twardogłowa, średnio wsłuchuje się w to, co przekazuje rodzic na temat schorzenia dziecka. Jest zabiegana, mało empatyczna. Polecałabym zachować otwarty umysł i empatię wobec rodziców i dzieci.

Bardzo dobry pediatra, podejście pełne profesjonalizmu, wnikliwie bada dziecko, nie odsyła z kwitkiem, jeśli może przyjąć, tylko niestety, na Szczęśliwickiej już nie pracuje, jak zresztą wielu pediatrów, którzy mają swoje zdanie. (moja osobista opinia co do ostatniego wersu)