lekarz Magdalena Kłyszewska

Bardzo dobre podejście do dzieci i pozytywną energią pomimo płaczu 1,5 rocznej córki. Od razu jak weszliśmy już wiedziała co córce dolega. Pomimo tego zbadała ją bardzo dokładnie. Pani Doktor jasno wytłumaczyła co możemy dalej zrobić i oczywiści dała zalecenia.

Bardzo uprzejma i zaangażowana Pani doktor. Dokładnie zbadała dwójkę moich dzieci, w tym niesfornego 2,5latka, który nawet nie protestował i chętnie otworzył buzię. Świetne podejście do dzieci. Trafna diagnoza i szczegółowo wyjaśnione zalecenia. Szczerze polecam!

Byłam z Synem na jednej wizycie u Pani doktor na dyżurze, ale na pewno wrócę w razie potrzeby. Syn był zaopiekowany, zbadany parę razy, z odstępem czasowym, gdyż sytuacja tego wymagała. Pani doktor z wielkim zaangażowaniem podchodzi do małego pacjenta, dodatkowo ma świetny kontakt z dzieckiem, a rodzicowi krok po kroku wszystko tłumaczy. Bardzo dziękujemy za troskliwą pomoc. Oby więcej takich lekarzy !

Wspaniała Pani doktor. 8-letni syn sam zauważył że Pani zwraca się nie tylko do mnie ale i do niego. Zawsze dokładnie omawia plan leczenia i proponuje zmiany, gdy tego wymagają objawy. Nie raz przyjmowała nas bez zapisu, gdzieś przed pacjentami, gdy potrzebowaliśmy pilnej wizyty czy antybiotyku.

Wspaniała Pani doktor.
8-letni syn sam zauważył że Pani zwraca się nie tylko do mnie ale i do niego.

Totalne dno. Nie można na niej polegać. Dobra jak przyjdzie na wizytę, jednak jak jest potrzeba szybkiej porady, pomocy…. Zapomnijcie o niej. Dokładnie tak jak ona nie pamięta o was i o waszych dzieciach. Nie pomoże, nie odpisze, nie ma, znika. Bardzo NIE polecam. Telefonu nie odbierze nigdy, odpisze na wiadomość jak ma aktualnie ochotę... Pediatra który nie ma czasu dla Twojego dziecka, kiedy jest źle i przez wiele godzin nawet po opisaniu w wiadomości trudnej sytuacji, bardzo Wysokiej, ponad 40 stopni gorączki, milczy, ma was gdzieś…

Pani Doktor jest fantastycznym specjalistą. Bardzo zaangażowana, kompetentna, jednocześnie super-uprzejma zarówno podczas Teleporad jak I wizyt stacjonarnych. Ma super podejście do najmłodszych. Z całego serca polecam!

Najlepsza Pani Doktor z jaką mieliśmy do czynienia! Nigdy nie przepisuje leków od tak... Zawsze dokładnie zbada dziecko. Dodatkowo bardzo uprzejmą i zawsze pomocna. Polecam z całego serca!

Wspaniała Pani doktor, najlepsza z jaką kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Pierwszy raz moje dziecko dało się zbadać bez płaczu. Cudowne, przemiłe podejście do pacjenta. Moja córka nigdy nie była tak dokładnie zbadana. Polecam!

Jeszcze nie spotkałam pediatry z tak wspaniałym podejściem do dzieci i otwartością do rodzica. Fantastyczna kobieta, miła, sympatyczna, szczera, z ogromna wiedza i doświadczeniem. Dojeżdżam specjalnie do niej, choć mi nie bardzo po drodze;) Gdyby wszyscy pediatrzy byli tacy!!!!

Gdyby wszyscy pediatrzy byli tacy!!!!

Leczymy u Pani Doktor naszych dwoch synow. Mamy wielkie zaufanie do Pani Doktor. Pani Doktor jest bardzo skrupulatna i dokladna. Przed rozpoczeciem leczenia, robi dokladny wywiad i zleca niezbedne badania aby miec pewnosc diagnozy. Jest z nia bardzo dobry kontakt. Pani Doktor wszystko dokladnie i cierpliwie tlumaczy. Bije od niej pozytywna energia. Jest zainteresowana Pacjentem i bardzo zaangazowana w swoja prace. Najlepsza lekarka na jaka trafilismy😀.