dr n. med. Małgorzata Kampioni

Ginekolog, Ginekolog położnik

Najlepszy ginekolog jakiego znam, a trochę ich się niestety w moim życiu przewinęło. Wizyta trwa tyle ile trzeba, mnóstwo pytań do pacjentki, wszystko dokładnie tłumaczone. Bardzo delikatna. A wszystko z uśmiechem i dobrym humorem. Teraz już tylko prywatnie, ale ja poznałam panią Małgosię kiedy przyjmowała na NFZ i wizyty wyglądały dokładnie tak samo. Jedno ale... mimo, że w gabinecie prywatnym to potrafi być bardzo duży poślizg nawet 2 godziny. Tak być nie powinno. Mimo to polecam z całego serca!

Najlepszy lekarz ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam! Naprawdę godna polecenia. Zrobiła wszystkie badania, wytłumaczyła, poświęca tyle czasu ile trzeba. Część badań przekraczała moje możliwości finansowe więc skierowała mnie do szpitala gdzie zrobiono mi badania za darmo. Polecam

z głębi serca polecam panią Gosie ,ciepła ,miła delikatna ,jest lekarzem bo to lubi a nie ze musi ,trafilam do pani doktor z polecenia i nie zaluje pierwsza ciaze stracilam przez nie kompetencje innej lekarki ktora rowniez jest na Polnej o ktorej sie mowi ze dyplom lekarza wogole do niej nie pasuje a Pani Gosia za mało miejsca zeby opisac co robi dla ludzi i to nie wazne czy prywatnie czy na nfz ,jestem w stanie zaplacic kazda cene za wizyte u doktor Kampioni

Polecam z całego serca panią doktor! To osoba niezwykle ciepła, spokojna, troskliwa, budzącą zaufanie! Przed badaniem zawsze dokonuje wyczerpującego badania co jest pomocne przy diagnozie. Samo badanie bardzo delikatne! Pani doktor to człowiek anioł! Polecam wszystkim kobieta, które bardzo sie boja wizyt u ginekologa!

Bardzo POLECAM! Pani doktor to ciepła,przemiła i bardzo serdeczna osoba. Bez względu na to czy jest to wizyta prywatna czy na nfz zawsze jest tak samo. GORĄCO POLECAM!!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Poznań"?

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B