dr n. med. Małgorzata Kampioni

Ginekolog, Ginekolog położnik

POLECAM:) Po pierwszej wizycie u Pani dr nie mogłam wyjśc z zachwytu z jej profesjonalizmu,uprzejmosci,wiedzy i zaangażowania!!To rzadkość,żeby wyjść z gabinetu z usmiechem i otrzymać pełną i rzetelną obsługę. Polecam wszytskim panią:)

Trafiłam na panią dr z polecenia i nie żałuję. Bardzo konkretna, rzeczowa, a przede wszystkim przemiła osoba. Podczas badania dokładnie wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza. Serdecznie polecam!!!

Chodzę do Pani doktor od pewnego czasu, zarówno na NFZ jak i prywatnie. Parę dni temu zrobiła mi w szpitalu na Polnej w Poznaniu histerio laparoskopię. Jest świetna, dobra, czuła i nigdy mi niczego nie odmówiła. Nie stosuje żadnej spychologii, można ją prosić o wszystko zawsze wytłumaczy, pomoże. Jest wspaniałym lekarzem takim z powołania. Fantastyczna kobieta. Polecam wszystkim.Marta.P.

Myślę, że najwłaściwsze słowa, którymi można i należy opisać Panią Doktor, to wspaniały człowiek, bardzo dobry lekarz, dla którego pacjent jest najważniejszy. Zawsze pomocna, rzeczowa, kompetentna, potrafiąca zamienić wizytę w gabinecie ginekologicznym w "przyjemność". Poznałam Panią doktor na jej oddziale na Polnej. Trafiłam tam z izby przyjęć, przyjęta przez Panią Doktor.Potraktowała mnie bardzo ciepło, pomimo bardzo późnej pory zgłoszenia się po pomoc, zbadała bardzo delikatnie, rzeczowo wyjaśniła co się dzieje i udzieliła mi pomocy. Pacjentki i personel w szpitalu bardzo dobrze o niej się wyrażały...tak odnalzałam MOJEGO LEKARZA...To było ponad rok temu, a teraz dziękuję za Julkę;). Polecam z całego serca.

Szczerze polecam Panią doktor i każdemu życzę trafić do takiego lekarza. Kompetentna, miła, zawsze wysłucha i stara się pomóc. Zawsze czułam się że w trakcie wizyty swój czas i uwagę poświęca właśnie mi.

Ja również POLECAM Panią dr Kampioni!!!Trafiłam do nie po przez koleżankę(między czasie uczęszczałam do innego lekarza).W czasie ciąży miałam łożysko przodujące i tak trafiłam o poradę...i już zostałam!:)))Bardzo miła osoba!!!Pomoże,wytłumaczy a przede wszystkim CZŁOWIEK!!!!Na początku chodziłam prywatnie a potem na nfz i tak samo mnie traktowała!!!MOCNO POLECAM!!!!Teraz cieszymy się z obecności naszego synka:))))

Bardzo kompetentna,miła i pełna ciepła osoba. Znakomity lekarz, który daje poczucie bezpiczeństwa, poświęca pacjentowi maximum czasu i stara się weprzeć w każdy możliwy sposób. Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Trafiłam do niej jako do "kolejnego" specjalisty po rozmowie z koleżanką, która się u niej leczy. To była moja czwarta ciąża...jedną poroniłam, dwoje dzieci zmarło po urodzeniu. Teraz mam zdrowego synka.Polecam wszytki tym z Was, które nie szukają "tylko" lekarza, ale cudownego Człowieka.

polecam, Pani Doktor ma dużą wiedzę i przede wszystkim ludzkie podejście do pacjenta!!!

Godny polecenia lekarz ginekolog. Fantastyczne podejście do pacjenta; bardzo rzetelne wytłumaczenie dolegliwości. Polecam choć Pani doktor nie przejmuje już w Obornikach