dr n. med. Małgorzata Majewska-Paradowska

Protetyk

Bardzo fajne miejsce, zwłaszcza dla dzieci. Miła atmosfera, spokój i cierpliwość nawet do ruchliwego pacjenta. Skuteczne metody przeciwdziałania próchnicy mleczaków (choć nie tylko) no i bez bólu.

Jeśli chodzi o implanty to zdecydowanie Aldent jest na pierwszym miejscu w wielu rankingach i nie bez powodu - super podejście, szybkie leczenie i jakość usług, obsługi wogole całość extra.

Dobry lekarz stomatolog, warto zainwestować trochę więcej pieniędzy i udać się do tego gabinetu, naprawdę warto obsługa pierwsza klasa, zostałem poinformowany krok po kroku o planowanym zabiegu, jestem zadowolony.

Wszystko już chyba zostało napisane, dobrzy fachowcy. Pani Małgorzata jest osobą kompetentną i bardzo miłą z odpowiedni podejściem do dzieciaków. Poza tym gabinet jest bardzo nowoczesny to kolejny plus, jest to miejsce godne polecenia.

Pani dr Paradowska to bardzo dobry stomatolog dziecięcy, odkąd chodzimy do tego gabinetu z synem wizyty są mniej stresując zarówno dla niego, jak i dla nas rodziców. Aldent oferuje kompleksowe usług to duży plus.

Wciąż poszukujesz "Protetyk Lublin"?

Zakład Chirurgii Stomatologii
ul. Karmelicka 7