dr n. med. Małgorzata Majewska-Paradowska

Protetyk

Panią doktor poleciła mi znajoma. Leczono mi tam zęba kanałowo , w poprzednim gabinecie w którym zaczęto mi leczyć tego zęba czułam okropny ból a tutaj nic, widać że gabinet jest nowoczesny i ma nowoczesne metody i sprzęt . Pani doktor bardzo sympatyczna . Polecam ! Magda

Oceniam wszystko na 5 ! świetni specjaliści , nowoczesny sprzęt, czysto, sterylnie a przede wszystkim profesjonalne podejście do pacjenta , atmosfera w tym gabinecie aż się prosi żeby tam wracać ! Aldent jest godny polecenia!

Super lekarze, bardzo profesjonalne , indywidualne podejście do pacjenta, niewiele takich gabinetów jak ten ! Polecam!

Jestem stałym pacjentem w Aldencie , u Państwa Paradowskich leczę zęby od lat i nigdy nie zmienię lekarza na innego! Zęby leczy się tam z przyjemnością , nic nie boli, nie trwa to długo , Pani doktor zawsze miła , uśmiechnięta, nigdy jeszcze nie odmówiła pomocy. Ci lekarze naprawdę znają się na tym co robią . Aldent polecam każdemu kto ma problem zębami !

Bardzo uprzejma i sympatyczna pani doktor. Dokładnie tłumaczy jaki tkwi problem i jak go rozwiązać. Profesjonalne podejście do pacjenta. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza. Oby więcej takich specjalistów. Wtedy każdy na wizycie czułby się bezpiecznie. Pozdrawiam Zofia

Polecam! leczyłam u Pani doktor zęba pod mikroskopem kanałowo. leczenie przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Poleciła mi ją znajoma i miała rację. Specjalista godny polecenia.

Gabinet godny polecenia! Jestem stałym pacjentem w Aldencie , Pani Doktor bardzo fachowo podeszła do mojego leczenia , szybko i nic nie bolało. Czysto i przyjemnie , myślę że takich lekarzy jak doktor Paradowska wielu nie ma , także jeszcze raz polecam !

Super specjalista w dziedzinie leczenia dzieci. Pani doktor ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, wszystko tłumaczy i wyjaśnia a leczenie całkowicie bezbolesne. Polecam wszystkim rodzicom. Anna

Anna

Witam, Polecam Panią doktor bardzo! Profesjonalne podejście do pacjenta. Leczony miałam ząb kanałowo pod mikroskopem. Wszystkie procedury postępowania zostały ze mną omówione co bardzo mi się podobało, bo większość lekarzy coś tam sobie robi a nic nie mówi. Widać że sprzęt bardzo konkretny i nowoczesny, leczenie przebiegło sprawnie i tylko na dwóch wizytach. Ceny chyba jak wszędzie. Ja bardzo polecam!

Witam,
Polecam Panią doktor bardzo!

Bardzo polecam Panią doktor Paradowską! Sympatyczna i konkretna Pani doktor znająca się na rzeczy. Wszystko przebiega zawsze sprawnie i bezboleśnie. Panie asystentki zawsze wszystko wytłumaczą . Miła i przyjazna atmosfera w całym gabinecie . Jeszcze raz polecam !